Varianty produktu

Prečo práve Goldwell Vitensity Perm Lotion 80 ml?
Goldwell Vitensity je šetrná alkalická trvalá, ktorá zaistí dlhotrvajúce a pružné kučery od korienkov po končeky. Ak túžite po dlhotrvajúcich kučeravých vlasoch a zároveň hľadáte šetrný produkt pre vaše vlasy, Goldwell Vitensity Perm Lotion je tou správnou voľbou.

Typ vlasov:

0 - Prirodzené vlasy
1 - Normálne až jemné vlasy
Jedinečné vlastnosti:
  • Vytvorí dlhotrvajúce kadere,
  • dodáva vlasom pružnosť,
  • zaistí rovnomerný výsledok,
  • dodá vlasom plnosť a bohatý vzhľad,
  • vyvinuté pre rôzne typy vlasov.
Ako použiť Goldwell Vitensity Perm Lotion 80 ml?
Pred použitím trvalej, umyte vlasy šampónom. Po umytí vlasov, vlasy jemne vysušte uterákom, rozčešte a natočte na natáčky. Na natáčky aplikujte trvalú, nechajte pôsobiť podľa typu vlasov a potom z vlasov dôkladne opláchnite vodou. Následne aplikujte na vlasy fixačný prípravok, nechajte pôsobiť a potom umyte vlasy šampónom.
Upozornenie:
  • Trvalá ondulácia je určená pre použitie výhradne v kaderníckych salónoch.
  • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov.
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.