Prečo práve Invisibobble Hairhalo Miss Denim?

Invisibobble Hairhalo Miss Denim je štýlová a pohodlná čelenka, ktorá sa perfektne prispôsobí tvaru hlavy. Predstavuje úplne bezbolestnú alternatívu k bežným čelenkám. Vyrobená je z kvalitného, mäkkého materiálu, ktorý bráni poškodeniu vlasov aj pokožky hlavy. Jej Dnim dizajnom potom vášmu účesu dodá štýl. Jedná sa o vlasový doplnok ideálny na každodenné nosenie.

Jedinečné vlastnosti:

  • kvalitný a mäkký materiál
  • patentovaná technológia Hairhalo
  • pohodlie a žiadne otlaky
  • elegantný denimový vzor.

Ako použiť Invisibobble Hairhalo Miss Denim?

Čelenku Invisibobble Hairhalo Miss Denim umiestnite do vlasov nad čelo. Môžete ju ľubovoľne kombinovať so stiahnutými alebo rozpustenými vlasmi, podľa vašej nálady. Buďte kreatívni a vykúzlite krásny účes rýchlo a ľahko.

Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.