Prečo práve Invisibobble Hairhalo Pink Sparkle?

Buďte šik a podčiarknite váš štýl správnym doplnkom. Svetloružová farba, jemné korálky a minimalizmus, to sú prvky, s ktorými vykúzlite trendy účes ľahko a rýchlo. Nastaviteľná čelenka Invisibobble Hairhalo Pink Sparkle udrží vaše vlasy na svojom mieste bez otlaku a bez bolesti. Patentovaná technológia Hairhalo umožňuje tvarovanie čelenky tak aby nebola príliš tesná ani príliš voľná, dokonale sa prispôsobí tvaru vašej hlavy a zaistí pohodlné nosenie po celý deň.

Patentovaná technológia Hairhalo: Umožňuje tvarovanie čelenky a dokonale sa prispôsobí tvaru hlavy.

Jedinečné vlastnosti:

  • Nastaviteľná čelenka do vlasov,
  • minimalistický dizajn s korálkami,
  • patentovaná technológia Hairhalo,
  • elegantný doplnok pre váš štýl,
  • bezbolestné nosenie po celý deň
  • bez otlačenia.

Ako použiť Invisibobble Hairhalo True Dark Sparkle?

Čelenku Invisibobble Hairhalo Pink Sparkle umiestnite do vlasov nad čelo. Môžete ľubovoľne kombinovať so stiahnutými alebo rozpustenými vlasmi, podľa vašej nálady. Buďte kreatívni a vykúzlite krásny účes rýchlo a ľahko.

Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.