Prečo práve Invisibobble Hairhalo Retro Dreamin‘ Eat, Pink, and be Merry?

Invisibobble Hairhalo Retro Dreamin Eat, Pink a be Merry je štýlová a pohodlná čelenka, ktorá sa perfektne prispôsobí tvaru hlavy. Predstavuje úplne bezbolestnú alternatívu k bežným čelenkám. Vyrobená je z kvalitného, mäkkého materiálu, ktorý bráni poškodeniu vlasov aj pokožky hlavy. Jej retro designom potom vášmu účesu dodá zábavný retro vzhľad. Ide o vlasový doplnok vhodný na každodenné nosenie s dávkou radosti a kreativity.

Jedinečné vlastnosti:

  • kvalitný a mäkký materiál
  • patentovaná technológia Hairhalo
  • pohodlie a žiadne otlaky
  • zábavný retro štýl.

Ako použiť Invisibobble Hairhalo Retro Dreamin Eat, Pink, and be Merry?

Čelenku Invisibobble Hairhalo Retro Dreamin Eat, Pink, and be Merry umiestnite do vlasov nad čelo. Môžete ju ľubovoľne kombinovať so stiahnutými alebo rozpustenými vlasmi, podľa vašej nálady. Buďte kreatívni a vykúzlite krásny účes rýchlo a ľahko.

Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.