Varianty produktu

Prečo práve Joico Lumishine Demi-Permanent Liquid Color 60 ml?
Osviežte farbu svojich vlasov šetrným systémom farbenia, ktorý rozjasní tóny, uchová prirodzený a zdravý vzhľad vlasov a dodá im žiarivý lesk. Tekuté demi-permanentné prelivy Joico Lumishine Demi-Permanent Liquid Color bez obsahu amoniaku, sú špeciálne vytvorené len pre ukladanie pigmentu, ktorý nepreniká hlboko do prameňov, čím nedochádza k dlhodobej zmene farby. Široká škála brilantných farieb od teplých tónov až po studené, umožňujú korekciu farieb, osviežujú vyblednuté dĺžky vlasov a efektívne kryjú odrasty aj šediny a zároveň zachovávajú zdravý vzhľad vlasov s jedinečným leskom.

Tekuté demi-permanentné prelivy Joico Lumishine Demi-Permanent Liquid Color poskytujú šetrné farbenie vlasov, ktoré vydrží až 30 umytí. Unikátna technológia Bond-Building ArgiPlex ™ s obsahom arginínu a komplex výživných látok chránia a revitalizujú vlasové vlákno počas procesu farbenia, dodávajú vlasom hydratáciu a výživu a obnovujú ich prirodzenú pružnosť a pevnosť. Zároveň tieto účinné ingrediencie vyhladzujú hrubý povrch vlasov, zlepšujú ich ovládateľnosť, elasticitu a hebkosť a zároveň udržujú mladistvý a zdravý vzhľad vlasov. Tekutá konzistencia a ideálna viskozita umožňuje jednoduchú aplikáciu na vlasy priamo z fľaštičky, čím dodáva farbeniu hĺbku, rozmer a žiarivé farebné výsledky s až dvojnásobným leskom.

Profesionálne demi-permanentné prelivy na vlasy Joico Lumishine Demi-Permanent Liquid Color sú určené výhradne pre profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.

Bond-Building ArgiPlex Technology: Technológia s obsahom arginínu, ktorý je kľúčový pre zdravie vlasov. Účinne obnovuje poškodené vlasy, predlžuje trvanlivosť farieb a dodáva oslnivý lesk.

Quadramine Complex: Výživný komplex, ktorý chráni vlasové vlákno, poskytuje vlasom výživu, hydratáciu, hebkosť a zdravý vzhľad.
Jedinečné vlastnosti:
 • Tekuté demi-permanentné prelivy bez obsahu amoniaku,
 • osviežujú a obnovujú vyblednuté dĺžky vlasov,
 • vhodné pre korekciu farieb a neutralizáciu nežiadúcich podtónov,
 • dodáva tónovaniu hĺbku, rozmer a žiarivý lesk,
 • revitalizuje a chráni vlasové vlákno počas procesu farbenia,
 • zachováva vlasy hydratované a vyživené,
 • široká škála farieb pre všetky typy vlasov,
 • jednoduchá aplikácia a vydrží až 30 umytí.
Ako použiť Joico Lumishine Demi-Permanent Liquid Color 60 ml?
Demi-permanentný preliv Joico Lumishine demi-Permanent Liquid Color zmiešajte s vyvíjačom v odporúčanom pomere. Naneste na vlasy za pomoci aplikačnej fľaštičky, nechajte pôsobiť 5-35 minút, po uplynutí vlasy dôkladne opláchnite a ošetrite šampónom Joico K-Pak Color Therapy Shampoo a kondicionérom Joico K-Pak Color Therapy Conditioner.

Pomer miešania: 1: 1

Doba pôsobenia: 5-35 minút

Odporúčaný vyvíjač: Joico Lumishine Créme Developer 5 Vol. (1,5%). Vyvíjač je potrebné zakúpiť zvlášť, nie je súčasťou balenia.
Upozornenie:
 • Pred prvým použitím farieb odporúčame vykonať test citlivosti. Pokiaľ sa objaví alergická reakcia v podobe vyrážky, farbu nepoužívajte.
 • Výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov.
 • Neaplikujte na vlasy, na ktorých bola aplikovaná henna.
 • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice.
 • Nepoužívajte na farbenie mihalníc a obočia.
 • Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou.
Zloženie Joico Lumishine Demi-Permanent Liquid Color 60 ml
Water (Aqua, Eau) - Propylene Glycol – C12-15 Pareth-3 – Laureth-23 – Isopropyl Alcohol – Lauramide MEA – Cetrimonium Chloride – Oleic Acid – Acetamide MEA – Decyl Glucoside – Benzyl Alcohol – Arginine – Hydrolyzed Keratin – Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin – Sodium Chloride – Erythorbic Acid – Cocamidopropyl Betaine – Ethanolamine – Tetrasodium EDTA – Sodium Sulfite – Polyquaternium-53 – Phosphoric Acid – Coumarin – Fragrance (Parfum) – 2- Methylresorcinol – p-Phenylenediamine – p-Aminophenol – m-Aminophenol - Resorcinol

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.