Varianty produktu

Prečo práve Joico Lumishine Lumi10 Permanent Creme Color 74 ml - permanentní barva: 10N - Natural Ligh?

Hľadáte možnosť rýchleho servisu farbenia vlasov s perfektným výsledkom? Objavte permanentnú farbu na vlasy Joico Lumishine Lumi10 Permanent Creme Color, ktorá nafarbí vlasy iba za 10 minút a dopraje vlasom 2x viac lesku. Farba ponúka 100% krytie šedín za polovičnú dobu oproti tradičným permanentným farbám a zanechá farbené vlasy vyživené a chránené až po 30 umytí. Táto farba navyše posilní štruktúru vlasového vlákna a dodá mu neodolateľnú hebkosť.

Jedinečné vlastnosti:

 • Zanecháva vo vlasoch 2x viac lesku,
 • 100% krytie šedín,
 • nafarbí vlasy za 10 minút,
 • posilňuje vlasy,
 • vyživuje a chráni farbené vlasy až po 30 umytí,
 • dodáva vlasom hebkosť.

Ako použiť Joico Lumishine Lumi10 Permanent Creme Color 74 ml?

V miske alebo fľaštičke zmiešajte farbu s Lumi 10 s krémovým aktivátorom Joico Lumishine Lumi10 Accelerator. Zmes naneste na vlasy a nechajte pôsobiť po dobu 10 minút. Neodporúča sa používať za tepla. Na zaistenie 100% pokrytia šedej farby počas 10 minút sa neodporúča používať iný krémový vyvíjač.

Upozornenie:

 • Pred prvým použitím farieb odporúčame vykonať test citlivosti. Ak sa objaví alergická reakcia v podobe vyrážky, farbu nepoužívajte.
 • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice.
 • Nepoužívajte na farbenie rias a obočia.
 • Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou.
 • Určené výhradne na profesionálne použitie.

Zloženie Joico Lumishine Lumi10 Permanent Creme Color 74 ml

Water/Aqua/Eau, Cetyl Alcohol, Steareth-21, Propylene Glycol, Oleyl Alcohol, Stearic Acid, C12-15 Alkyl Benzoate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Arginín, Ammonium Hydroxide, Decyl Glucoside, Mineral Oil/ , Hydrolyzed Keratín, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratín, Sodium Sulfite, Isostearic Acid, Polysorbate 60, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Polyquaternium-53, Glyceryl Stearate, Glycol Distearate, Polysorbate 8 Acrylate Crosspolymer, Dicetyl Phosphate , Ceteth-10 Phosphate, Tetrasodium EDTA, Sodium Metasilicate, Phosphoric Acid, Benzoic Acid, Phenoxyetanol, Potassium Sorbate, Fragrance/Parfém, Resorcinol, p-Phenylenediamine, N,N-Bis(2-Hydroxyéne -Aminophenol, 2-Amino-3-Hydroxypyridine, m-Aminophenol, Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Ext. Violet 2 (CI 60730).

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.