Prečo práve Joico Humidity Blocker+ Protective Finishing Spray 180 ml?

Joico Humidity Blocker+ Protective Finishing Spray je vyspelý ochranný sprej pre vlasy, pomocou ktorého môžete chrániť svoje vlasy pred negatívnymi vplyvmi vlhkosti a môžete si tak udržať účes v dokonalom stave po celý deň. Vďaka špeciálnemu zloženiu vytvára ochranný film, ktorý zabraňuje vniknutiu vlhkosti a eliminuje nepríjemné krepatenie vlasov. Sprej poskytuje dlhotrvajúcu ochranu a zároveň dodáva vlasom lesk a vitalitu. Jeho ľahká textúra nezaťažuje vlasy a umožňuje voľný pohyb vlasov.

Jedinečné vlastnosti:
  • Chráni vlasy proti vlhkosti a krepovateniu,
  • zaisťuje lesk a vitalitu vlasov,
  • prirodzená fixácia bez zaťaženia vlasov,
  • poskytuje ochranu pred vplyvmi UV žiarenia,
  • zanecháva vlasy zdravo vyzerajúce a plné života.
Ako použiť Joico Humidity Blocker+ Protective Finishing Spray 180 ml?

Vezmite sprej a dôkladne ho pretrepte. Držte sprej vo vzdialenosti približne 20-30 cm od suchých vlasov a postriekajte vlasy rovnomerne od korienkov ku končekom. Po aplikácii môžete pokračovať so stylingom podľa svojho priania alebo nechať vlasy prirodzene uschnúť. Sprej je ideálny na každodenné použitie.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.