Prečo práve Joico Style & Finish Design Works Shaping Spray 300 ml?
Vytvorte si krásny účes ako od profesionálneho stylistu. Tvarujúci lak na vlasy Joico Design Works Shaping Spray s pamäťovým efektom poskytuje flexibilné spevnenie vlasov. Príjemná ľahká a nelepivá konzistencia nezaťažuje a nezlepuje vlasy, naopak, zanecháva ich ľahké s prirodzeným efektom. Nová vylepšená textúra zanechá vlasy hodvábne hebké, pružné a žiarivo lesklé.

Tvarujúci lak na vlasy zabezpečí ľahké spevnenie a pomôže vám vytvoriť dokonalý vzhľad vášho účesu.
Jedinečné vlastnosti:
  • Tvarujúci lak na vlasy,
  • poskytuje ľahkú fixáciu bez zlepenia vlasov,
  • nelepivá ľahká textúra,
  • zanecháva vlasy pružné,
  • jednoducho dokončí konečnú úpravu vlasov,
  • dodáva vlasom lesk a hebkosť,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Joico Style & Finish Design Works Shaping Spray 300 ml?
Vytvorte požadovaný účes a vlasy zafixujte pomocou laku Joico Design Works Shaping Spray zo vzdialenosti 20-30 cm.
Zloženie Joico Style & Finish Design Works Shaping Spray 300 ml
Alcohol Denat, Hydrflourocarbon 152A, butylester of PVM/MA Copolymer, Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide 30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxpropyl Hydrolyzed Keratin Tocopheryl Acetate, Aminomethyl Propanol, PEG/PGG-17/18 Dimethicone, Phenyl Zoylmethane, PPG-26-Buteth-26, Ethylhexyl Salicyclate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Limonene, Linalool, Fragrance/Parfum.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.