Prečo práve Joico Style & Finish Flip Turn Volumizing Finishing Spray 300 ml?
Túžite po objemnom a nadýchanon účese? Stylingový sprej Joico Flip Turn okamžite dodáva vlasom objem a textúru s hebkým a lesklým vzhľadom. Sprej je vhodný pre všetky typy a dĺžky vlasov, ktoré dokonale zafixuje a dodá neuveriteľný objem po dobu až 72 hodín! Vďaka špeciálnej tryske je možné sprej striekať aj pri otáčaní až o 360 stupňov. Zaschne behom niekoľkých sekúnd, chráni vlasy pred vlhkosťou a krepatením.

Pozdvihnite váš účes a dodajte mu bohatý objem s prirodzeným vzhľadom.
Jedinečné vlastnosti:
  • Silne fixuje účes,
  • dodáva vlasom bohatý objem na 72 hodín,
  • má rýchloschnúce zloženie,
  • chráni vlasy pred vlhkosťou,
  • eliminuje krepovateniu,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Joico Style & Finish Flip Turn Volumizing Finishing Spray 300 ml?
Vytvorte požadovaný účes a vlasy zafixujte pomocou laku Joico Joifix Firm Finishing Spray zo vzdialenosti 20-30 cm.
Zloženie Joico Style & Finish Flip Turn Volumizing Finishing Spray 300 ml
Alcohol Denat., Hydrofluorocarbon 152a, Water/Aqua/Eau, Butane, VA/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Moringa Oleifera Seed Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ammonium Benzoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Tocopherol, Benzoic Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Fragrance/Parfum.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.