Prečo práve Joico Style & Finish Hair Shake Liquid-To-Powder Texturizing Finisher 50 ml?
Pretrepte fľaštičku s Joico Hair Shaker a začnite tvoriť nespútané vlny, bohatý objem alebo dramatický vzhľad so svojimi vlasmi. Rýchloschnúci texturizér Joico Hair Shaker Liquid-To-Powder Texturizing Finisher sa pri aplikácii premení v jemnú práškovú hmlu, ktorá počas niekoľkých sekúnd premení vlasy v očarujúci účes. Vďaka inovatívnemu komplexu Bio-Advanced Peptide, je vhodný pre všetky typy a dĺžky vlasov, dodáva farbeným vlasom žiarivý lesk a zanecháva vlasy chránené pred poškodením. Prípravok môžete jednoducho vrstviť a hrať sa tak so svojimi vlasmi, kým nevytvoríte požadovaný vzhľad svojho účesu. Vlasy zanecháva brilantne lesklé, definované a plné objemu, bez pocitu zaťaženia.
Jedinečné vlastnosti:
  • Rýchloschnúca povrchová úprava,
  • vytvára tvarovateľnú textúru,
  • dodáva účesu definíciu a bohatý objem,
  • vhodný pre krátke i dlhé dĺžky vlasov,
  • nezanecháva vo vlasoch zvyšky prášku,
  • chráni pred poškodením vlasov,
  • vlasom dodáva vysoký lesk.
Ako použiť Joico Style & Finish Hair Shake Liquid-To-Powder Texturizing Finisher 50 ml?
Pred každým použitím fľaštičku dôkladne pretrepte. Joico Hair Shaker nastriekajte na suché vlasy a končekmi prstov tvarujte vlasy do požadovaného vzhľadu. Pre vytvorenie bohatého objemu prípravok jednoducho nastriekajte ku korienkom vlasov, jemne prstami premasírujte a vytvarujte.
PRO TIP:
Ak chcete počas dňa premeniť vzhľad svojho účesu, jednoducho vlasy pretvarujte. Joico Hair Shaker stačí na vlasy naniesť raz a počas dňa sa so svojimi vlasmi môžete ľubovoľne hrať a pretvoriť svoj účes.
Zloženie Joico Style & Finish Hair Shake Liquid-To-Powder Texturizing Finisher 50 ml
Alcohol Denat., Water/Aqua, PEG-32, PPG-20-Decyltetra Deceth-10, Silica, PEG-6, Pentapeptide-29, Cisteinamide, Pentapeptide-30-Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Keratin, SLS, Bentonite, Maltitol, Sodium Methyl Stearoyl Taurate, Magnesium Aluminum Silicate, Citric Acid, Aminomethyl Propanol, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Fragrance/Parfum.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.