Prečo práve Joico Style & Finish JoiWhip Firm-Hold Design Foam 300 ml?
Keď túžite po bohatom objeme a dokonale spevnenom účese, siahnite na penové tužidlo Joico Joiwhip Firm-Hold Design Foam, ktoré dodá vášmu účesu výnimočný objem bez zaťaženia vlasov.

Tužidlo sa po vytlačení premení na ľahučkú krémovú penu, ktorá sa veľmi dobre vstrebáva, prepožičia vlasom jemnú vôňu a predovšetkým nezlepí pramene vlasov.

Užite si pocit ľahkých, presne definovaných vlasov s bohatým objemom a uľahčite si styling svojich vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Dodáva bohatý objem a plnosť účesu,
  • definuje tvar a vzhľad účesu,
  • stupeň fixácie 7 - silná,
  • má ľahkú krémovú konzistenciu,
  • zanechá vo vlasoch príjemnú vôňu,
  • vhodné pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Joico Style & Finish JoiWhip Firm-Hold Design Foam 300 ml?
Pred použitím tužidlo dôkladne pretrepte, aplikujte do dlane a naneste na vlhké vlasy. Následne vlasy vysušte s pomocou fénu a guľatej kefy do sucha.
Zloženie Joico Style & Finish JoiWhip Firm-Hold Design Foam 300 ml
Water/Aqua/Eau, Butane, Polyquaternium-11, Propane, VP/VA Copolymer, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Keratin, Aleurites Moluccana Seed Oil, Steareth-21, Cocamidopropyl Betaine, Diazolidinyl Urea, Limonene, Fragrance/Parfum.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.