Prečo práve Joico Style & Finish Texture Boost Dry Spray Wax 125 ml?
Joico Texture Boost Dry Spray Wax je super suchý vosk na vlasy v spreji, ktorý je určený pre všetky typy a dĺžky vlasov. Sprej má ľahký fixačný účinok, ktorý veľmi dobre podrží a zafixuje tvar účesu a dodá mu pritom pohyblivý a ľahký vzhľad. Vlasy sú po jeho aplikácii pružné a hladké na dotyk.

Už žiadne zlepené pramene, mastné a zaťažené vlasy. So stylingovým sprejom Joico Texture Boost Dry Spray Wax bude tvarovanie vlasov hračka.
Jedinečné vlastnosti:
  • Suchý vosk v spreji,
  • dodá vlasom pružný a pohyblivý vzhľad,
  • má ľahký fixačný účinok,
  • nezaťažujúce a nemastné zloženie,
  • dodáva vlasom hebkosť,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Joico Style & Finish Texture Boost Dry Spray Wax 125 ml?
Vosk na vlasy Joico Texture Boost Dry Spray Wax nastriekajte pri konečnej úprave vlasov zo vzdialenosti 20-30 cm a dokončite účes.
Zloženie Joico Style & Finish Texture Boost Dry Spray Wax 125 ml
Hydrofluorocarbon 152A, Alcohol Denat, Glycerin, VP/VA Copolymer, Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Beeswax/Cera Alba/Cire D'Abeille, PEG?PPG-18/18 Dimethicone , PEG/PPG-17/18 Dimethicone, Trisiloxane, Dimethicone, Ethylhexyl Methoxydibenzolmethane, PPG-26-Buteth-26, Ethylhexyl Salicylate Oil, Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Linalool, Fragrance.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.