Prečo práve Joico Style & Finish Weekend Hair Dry Shampoo 53 ml?
Ráno vstanete a pri pohľade do zrkadla vidíte mastné, spľasnuté pramene vlasov, ktoré nutne potrebujú umyť? Od teraz už nemusíte v kúpeľni tráviť hodinu času s umývaním a úpravou vlasov. Suchý šampón Joico Weekend Hair Dry Shampoo ľahko nahradí klasické umývanie vlasov vodou, príjemne vlasy osvieži a navyše im dodá bohatý objem. A to všetko len za pár minút!

Suchý šampón obsahuje ryžový škrob, ktorý absorbuje mastnotu z vlasov, zväčšuje objem a zanecháva vlasy svieže a čisté. Veľmi príjemná je aj vôňa tohto šampónu, ktorá sa uvoľňuje pri každom dotyku vlasov a je cítiť na vlasoch po celý dlhý deň. Suchý šampón je tiež jedinečný tým, že chráni farbu vlasov pred vymývaním a vyblednutím a predlžuje jej žiarivý vzhľad.

Či už si ráno chcete pospať alebo sa vám jednoducho nechce v daný okamih umývať vlasy vodou, suchý šampón Joico Weekend Hair Dry Shampoo sa stane vaším nevyhnutným pomocníkom pri vlasovom stylingu nech ste kdekoľvek.
Jedinečné vlastnosti:
  • Absorbuje mastnotu z vlasov,
  • dodáva pocit čistých a sviežich vlasov,
  • zanecháva vlasy hodvábne jemné,
  • chráni farbu vlasov pred vyblednutím,
  • zväčšuje objem vlasov,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Odporúčame
Ako použiť Joico Style & Finish Weekend Hair Dry Shampoo 53 ml?
Pred použitím šampón dôkladne pretrepte. Nastriekajte na suché korienky vlasov zo vzdialenosti 20-30 cm, potom pokožku hlavy jemne premasírujte a vlasy prečešte hrebeňom. Žiadna ďalšia úprava vlasov už nie je potreba.
Zloženie Joico Style & Finish Weekend Hair Dry Shampoo 53 ml
Isobutane, Alcohol Denat., Propane, Oryza Sativa (Rice) Extract, Disteardimonium Hectorite, Dipropylene Glycol, C12-15 Pareth-12, Hydroxyethylcellulose, Cellulose Gum, Pectin, Pvp, Cetrimonium Chloride, Hydroxycitronellal, Alphaisomethyl Ionone, Fragrance/ Parfum.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.