Prečo práve Joico Tint Shot Root Concealer 72 ml?
Trápia vás nevzhľadné odrasty? Nestíhate ísť ku kaderníkovi, ale na plánovanú akciu chcete vyzerať skvele? Nezúfajte, a zakryte odrastajúce vlasy počas pár sekúnd, s pomocou farebného spreja na vlasy Joico Tint Shot Root Concealer.

Sprej dočasne zakryje nevzhľadné šediny a odrasty pri korienkoch, zjednotí farebný tón a vydrží na vlasoch až do ďalšieho umytia šampónom. Veľkou výhodou je rýchloschnúce zloženie, odolnosť proti vlhkosti a zloženie, neobsahujúce parabény.

Sprej je vyrobený v troch odtieňoch pre blondínky, brunetky a tmavovlásky.
Jedinečné vlastnosti:
  • Okamžite kryje odrasty a šediny,
  • rýchloschnúce zloženie,
  • odolný proti vlhkosti,
  • neobsahuje parabény,
  • v troch farebných prevedeniach,
  • ľahko sa z vlasov vymyje šampónom.
Ako použiť Joico Tint Shot Root Concealer 72 ml?
Sprej na vlasy pred použitím dôkladne pretrepte a nastriekajte na suché korienky vlasov. Nechajte krátko zaschnúť, vlasy prečešte a upravte podľa potreby. Pre odstránenie z vlasov jednoducho sprej zmyte vodou a umyte vlasy šampónom.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.