Prečo práve Kiepe Professional Becco Alluminio Hair Clips 144 ks?

Hliníkové klipsy Kiepe Beccom Alluminio oceníte pri práci s vlasmi a tvorbe účesu každý deň. Vyrobené sú z ľahkého hliníka, majú dobré stlačenie a tak vlasy zostanú na svojom mieste. Vďaka nim ľahko a efektívne pri úprave dosiahnete profesionálne výsledky ako v kaderníckom salóne, tak aj doma.

Počet kusov v balení: 144 ks
Dĺžka pinetky: 56 mm
Materiál: hliník

Jedinečné vlastnosti:

  • Ľahký hliníkový materiál,
  • ľahké a pevné uchytenie,
  • univerzálne použitie.

Ako použiť Kiepe Professional Becco Alluminio Hair Clips 144 ks?

Podľa typu plánovaného účesu rozdeľte vlasy do jednotlivých prameňa a zopnite pinetkou Kiepe Professional Becco Alluminio.

Profesionálna značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch 20.storočia v talianskej Lombardii, a ponúka široký sortiment kaderníckych nástrojov, ktoré sú oceňované ako jedny z najlepších na celom svete. Na začiatku sa firma sústredila predovšetkým na výrobu profesionálnych britiev a nožníc na vlasy, neskôr sa zamerala na výrobu širokého sortimentu kaderníckych potrieb, ako sú zastrihávača a strojčeky na vlasy, žehličky a kulmy, alebo sušiče vlasov. V roku 2010 značka KIEPE Professional získala od regiónu Lombardia uznanie za svoje schopnosti vytvárať jedinečné nástroje svojho druhu a vďaka technológii, ktorú využíva na ich výrobu.