Prečo práve Kléral System Orchid Oil Keratin Cream Treatment 500 ml?

Kléral System Orchid Oil Keratín Cream Treatment je vynikajúca hydratačná maska s keratínom, ktorá je určená na starostlivosť o všetky typy vlasov. Táto výnimočná maska poskytuje hĺbkovú hydratáciu a regeneráciu suchých a poškodených vlasov a vďaka obsahu orchideového extraktu a hydrolyzovaného keratínu, zanecháva vlasy silnejšie, zdravšie a lesklejšie. Táto maska dodáva vlasom potrebnú výživu, zabraňuje lámavosti a pôsobí proti krepateniu vlasov.

Jedinečné vlastnosti:

  • Poskytuje intenzívnu hydratáciu,
  • má regeneračný účinok,
  • obnovuje a posilňuje štruktúru vlasov,
  • pomáha vyhladiť a zjemniť povrch vlasov,
  • zlepšuje elasticitu vlasov,
  • chráni vlasy pred lámaním a rozštiepenými končekmi,
  • dodáva vlasom lesk, vitalitu a zdravý vzhľad.

Ako použiť Kléral System Orchid Oil Keratín Cream Treatment 500 ml?

Po umytí vlasov šampónom naneste dostatočné množstvo masky na vlhké vlasy. Nechajte pôsobiť po dobu 3-5 minút. Následne dôkladne opláchnite teplou vodou. Použite ako súčasť pravidelnej vlasovej starostlivosti.

Zloženie Kléral System Orchid Oil Keratín Cream Treatment 500 ml

Aqua (Voda), Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Orchid Extract (Extrakt Z Orchideje), Hydrolyzed Keratin (Hydrolizovaný Keratin), Amodimethicone, Trideceth-12, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Parfum (Vůně), Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone.

Kléral System je talianska kozmetická spoločnosť založená v roku 1968 v Turíne. Ponúka kvalitné profesionálne produkty, ktoré získali v Taliansku hneď niekoľko ocenení. Skutočná profesionálná starostlivosť v niekoľkých radoch je určená pre rôzne typy vlasov, vlasovú pokožku a vlasové anomálie ako sú lupiny alebo citlivá pokožka hlavy. Výnimočná rovnováha extraktov z bylín a ďalších účinných látok ponúkajú profesionálnu starostlivosť, ktorá je určená aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Prípravky Kléral System obsahujú veľmi kvalitné a čisté komponenty, ktoré nie sú testované na zvieratách. Navyše rešpektujú životné prostredie a používajú recyklovateľné obaly. Iste budete poznať minimálne ich kultový čierny gél na vlasy, ktorý si zamiloval nie jeden muž trpiaci prešedivením vlasov - vlasy tento čierny gél zafarbí a šediny nebudú vidieť!