Prečo práve Kléral System Orchid Oil Keratin Spray Mineralizing 200 ml?

Kléral System Orchid Oil Keratín Spray Mineralizing je inovatívny vlasový olej, ktorý poskytuje výživu a starostlivosť vlasom. Jeho ľahké a nedráždivé zloženie pomáha zlepšiť stav vlasov a zanecháva ich hebké, lesklé a ľahko upraviteľné. Olej obsahuje minerály, keratín a orchideový extrakt, ktoré posilňujú a hydratujú vlasy. Jeho ľahká textúra umožňuje jednoduchú aplikáciu a rýchle vstrebanie do vlasov. Kléral System Orchid Oil Keratín Spray Mineralizing je ideálny na každodenné použitie a pomáha chrániť vlasy pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia.

Jedinečné vlastnosti:

  • Poskytuje výživu a hydratáciu,
  • zanecháva vlasy hebké, lesklé a ľahko upraviteľné,
  • posilňuje vlasy,
  • ľahká textúra,
  • pomáha chrániť vlasy pred negatívnymi vplyvmi.

Ako použiť Kléral System Orchid Oil Keratín Spray Mineralizing 200 ml?

Držte fľaštičku vo vzdialenosti približne 20 cm od vlasov. Aplikujte rovnomerne od korienkov až po končeky vlasov. Na dosiahnutie lepšieho efektu môžete vlasom dodatočne dodať objem pomocou fénovania. Neoplachujte.

Zloženie Kléral System Orchid Oil Keratín Spray Mineralizing 200 ml

Aqua (Water), Propylene Glycol, Cyclomethicone, Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polyquaternium-11, Polyquaternium-16, Cetrimonium Chloride, Quaternium-80, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Orchid Extract, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.

Kléral System je talianska kozmetická spoločnosť založená v roku 1968 v Turíne. Ponúka kvalitné profesionálne produkty, ktoré získali v Taliansku hneď niekoľko ocenení. Skutočná profesionálná starostlivosť v niekoľkých radoch je určená pre rôzne typy vlasov, vlasovú pokožku a vlasové anomálie ako sú lupiny alebo citlivá pokožka hlavy. Výnimočná rovnováha extraktov z bylín a ďalších účinných látok ponúkajú profesionálnu starostlivosť, ktorá je určená aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Prípravky Kléral System obsahujú veľmi kvalitné a čisté komponenty, ktoré nie sú testované na zvieratách. Navyše rešpektujú životné prostredie a používajú recyklovateľné obaly. Iste budete poznať minimálne ich kultový čierny gél na vlasy, ktorý si zamiloval nie jeden muž trpiaci prešedivením vlasov - vlasy tento čierny gél zafarbí a šediny nebudú vidieť!