Prečo práve Moroccanoil Color Complete Protect & Prevent Spray 160 ml?

Farbené vlasy a starostlivosť o ne. Kto to nepozná? Moroccanoil prišiel na trh s radom Color Complete pre ochranu a starostlivosť farbených vlasov. Ľahký sprej Protect & Prevent chráni vlasy pred UV žiarením a znečistením vonkajších vplyvov. Obsahuje arganový olej, ktorému sa tiež prezýva tekuté zlato, ktorý je bohatý na antioxidanty a vyživuje vlasové korienky, hydratuje a navracia lesk. Technológia ArganID a iontový systém napomáhajú arganovému oleji preniknúť do hĺbky vlasu, kde napraví poškodené miesta, zadrží vnútri vlasu vlhkosť a tým chráni farbu pred vyblednutím. Sprej odporúčame používať v kombinácii s ostatnými produktmi radu Color Complete.Vlastnosti:
  • ochrana pred UV žiarením

  • vyživuje vlasové korienky

  • uzamyká farbené pigmenty vnútri vlasov

  • hydratauje a regeneruje

  • uľahčuje rozčesanie vlasov

  • dodáva svieži farbu a vysoký leskTechnológia:ArganID - chráni farbu pred vyblednutímVarisoft - zabraňuje tepelnému poškodeniu vlasovHeliogenol - chráni farbu a hydratuje vlasyPoužitie:Na uterákom vysušené vlasy rovnomerne nastriekajte sprej od stredu až po končeky. Neoplachujte. Vlasy následne učešte a pokračujte v úprave obvyklým spôsobom.


Moroccanoil je lídrom a priekopníkom v kozmetických výrobkoch obsahujúcich vzácny arganový olej. Tento olej sa vyskytuje iba v marockom regióne Souss-Massa a pôsobí ako silný antioxidant a UV ochrana. Je bohatý na vitamíny a prírodné prvky, ktoré posilňujú vlasy a zlepšujú pružnosť vlasového vlákna. Produkty od značky Moroccanoil nielen zanecháva vlasy prirodzene hladké a lesklé, ale aj zlepšujú ich skutočný stav, aby boli pri každom použití silnejšie. Na začiatku svojho pôsobenia značka vstúpila na trh s jednoduchým jediným produktom - Moroccanoil Treatment. Ten sa rýchlo stal populárnym po celom svete svojimi účinkami pre nádherne lesklé a zamatovo hebké vlasy. Dnes už je sortiment tejto značky ďaleko rozsiahlejší. Ponúka širokú škálu produktov v starostlivosti o vlasy, určené na čistenie a hydratáciu. Aj napriek tomu, že kozmetika Moroccanoil nie je na trhu príliš dlho, stále si vďaka svojim kvalitám a účinnosti získava srdcia mnohých žien aj mužov po celom svete. Vyživujte svoje vlasy omladzujúcimi kozmetickými výrobkami od Moroccanoil.