Prečo práve Nioxin System 4 Hair Travel Kit?
Trápi vás výrazné vypadávanie vlasov? Sú vaše vlasy farbené či inak chemicky ošetrované a chýba im vitalita a zdravý vzhľad?

Intenzívne ošetrenie v podobe 3-fázového systému Nioxin System 3 pre výrazne rednúce farbené vlasy dodá vlasom presne to, čo im chýba. Už po niekoľkých použitiach budú vaše vlasy plné sily, lesku a vitality. Vlasy si získajú prirodzený objem, budú pevné a chránené pred vypadávaním. Obsiahnuté vitamíny, antioxidanty a rastlinné výťažky zaručia, aby si vlasy zachovali svoju krásu a silu, vlasová pokožka bude chránená a revitalizovaná.

Menšie balenie sady je určené predovšetkým na cesty, vďaka svojmu baleniu, sa bez problémov zmestí do každej kozmetickej kabelky či taštičky. Je vhodná aj pre tých, ktorí chcú produkty najprv vyskúšať a malé cestovné balenie im postačí.

Sada obsahuje:

Nioxin System 4 Cleanser Shampoo 150 ml
Čistiaci šampón Nioxin System 4 Cleanser bol vyvinutý na šetrnú starostlivosť rednúcich farbených vlasov. Šampón odstraňuje z vlasov prebytočnou mastnotou a nečistoty a zanecháva vlasovú pokožku osvieženú po celý deň. Vlasy pri pravidelnej starostlivosti získavajú pevnosť a ochranu pred vyblednutím a vymývaním farby z vlasov. Mätový olej počas umývania vlasovú pokožku príjemne osviežuje a vlasy zanecháva čisté so sviežou mentolovou vôňou.

Nioxin System 4 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 150 ml
Ľahučký kondicionér pre výrazne rednúce farbené vlasy je svojim zložením bohatý na vitamíny, antioxidanty a rastlinné výťažky, ktoré posilňujú vlasovú štruktúru a účinne znižujú rednutie a vypadávanie vlasov. Kondicionér Nioxin System 4 Scalp Therapy Revitalizing výrazne uľahčuje rozčesávanie a úpravu vlasov, dodáva vlasom zamatovú hebkosť a prirodzený lesk. Kondicionér chráni farbu vlasov pred vyblednutím a vymývaním, a udržuje farbu vlasov stále žiarivú a sýtu. Výťažok z mätového oleja príjemne osvieži vlasovú pokožku a zanechá vo vlasoch pocit sviežosti a čistoty.

Nioxin System 4 Scalp & Hair Treatment 40 ml
Bezoplachové ošetrenie v podobe intenzívnej starostlivosti Nioxin System 4 Scalp & Hair Treatment je určené pre výrazne rednúce farbené vlasy. Bezoplachová starostlivosť je bohatá na vitamíny, antioxidanty a rastlinné výťažky, ktoré pomáhajú osviežiť pokožku hlavy a znížiť nežiaduce padanie vlasov. Vlasom dodáva silnejší, plnší a hustejší vzhľad. Mätový olej príjemne pokožku osvieži a zanechá vo vlasoch svieži pocit. Určené na každodenné použitie s ďalšími prípravkami Nioxin System 3.
Odporúčame
Ako správne použiť produkty Nioxin System 3 Hair Travel Kit?
Nioxin System 4 Cleanser Shampoo 150 ml
Šampón naneste na mokré vlasy, napeňte a potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup opakujte.

Nioxin System 4 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 150 ml
Kondicionér naneste na vlhké, uterákom vysušené dĺžky vlasov, nechajte pôsobiť a opláchnite.

Nioxin System 4 Scalp & Hair Treatment 40 ml
Bezolachovú starostlivosť naneste po aplikácii šampónu a kondicionéra do vlhkých, uterákom vysušených vlasov a vlasovú pokožku. Jemne vmasírujte, zamerajte sa predovšetkým na tie miesta, kde je viditeľná strata vlasov. Neoplachujte. Opakujte každý deň.

Americká značka Nioxin bola založená roku 1987 za účelom zaoberajúce sa alopéciou a problematikou jej liečby. Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých radov podľa miery rednutie vlasov. Kozmetika Nioxin získala ocenenie v súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celá rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov.