Prečo práve Nioxin System 4 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 1000 ml?
Máte farbené vlasy, ale pritom sa stretávate s rednutím vlasov? Chcete získať späť silné, zdravé a pevné vlasy?

Ľahučký kondicionér pre výrazne rednúce farbené vlasy je svojim zložením bohatý na vitamíny, antioxidanty a rastlinné výťažky, ktoré posilňujú vlasovú štruktúru a účinne znižujú rednutie a vypadávanie vlasov. Kondicionér Nioxin System 4 Scalp Therapy Revitalizing výrazne uľahčuje rozčesávanie a úpravu vlasov, dodáva vlasom zamatovú hebkosť a prirodzený lesk. Kondicionér chráni farbu vlasov pred vyblednutím a vymývaním, a udržuje farbu vlasov stále žiarivú a sýtu. Výťažok z mätového oleja príjemne osvieži vlasovú pokožku a zanechá vo vlasoch pocit sviežosti a čistoty.

Pre maximálny účinok je dôležitá pravidelná, denná starostlivosť s ďalšími produktmi radu Nioxin System 4 v podobe šampónu a bezoplachovej starostlivosti.
Jedinečné vlastnosti:
  • Redukuje padanie a rednutie vlasov,
  • navracia vlasom silu a hustejší vzhľad,
  • príjemne osviežuje pokožku hlavy,
  • uľahčuje rozčesávanie a úpravu vlasov,
  • má ľahkú konzistenciu, ktorá nezaťažuje vlasy,
  • vhodné pre farbené, silne rednúce vlasy.
Ako použiť Nioxin System 4 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 1000 ml?
Malé množstvo kondicionéra aplikujte do vlhkých, šampónom umytých vlasov. Kondicionér aplikujte aj na vlasovú pokožku. Nechajte pôsobiť 1-3 minúty a potom dôkladne opláchnite. Ďalej pokračujte bezoplachovou starostlivosťou Nioxin Scalp and Hair Leave-In Treatment System 4.
Zloženie Nioxin System 4 Scalp Therapy Revitalizing Conditioner 1000 ml
Water, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18, Nioxin Systems 1-6 - Scalp Therapies (09-10).doc Page 3 of 8 Benzyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Hydroxypropyl Guar, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Oleyl Alcohol, Hydroxyethylcellulose, Glyceryl Stearate, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Menthol, Citric Acid, Polysorbate 60, EDTA, Propylene Glycol, Methylisothiazolinone, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cystine Bis-PG-Propyl Silanetriol, Lecithin, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Biotin/Folic Acid/Cyanocobalamin/Niacinamide/Pantothenic Acid/Pyridoxine/Riboflavin/Thiamine/Yeast Polypeptides, Yeast Extract, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, Saccharomyces/Zinc Ferment, Phenoxyethanol, Blue 1.

Americká značka Nioxin bola založená roku 1987 za účelom zaoberajúce sa alopéciou a problematikou jej liečby. Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých radov podľa miery rednutie vlasov. Kozmetika Nioxin získala ocenenie v súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celá rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov.