Prečo práve Nioxin System 4 Scalp & Hair Treatment 100 ml?
Zamedzte ďalšiemu vypadávaniu vlasov a navráťte svojim jemným vlasom stratenú hustotu, silu a plný vzhľad. Intenzívna starostlivosť v podobe ľahkej vyživujúcej peny na vlasy Nioxin System 4 Scalp & Hair Leave-In Treatment viditeľne obnovuje hustotu vlasov a urýchľuje regeneráciu vlasovej pokožky.

Bezoplachová penová starostlivosť je založená na technológii BioAMP, ktorá je bohatá na vitamíny, rastlinné výťažky a mätový olej, ktoré posilňujú vlasovú štruktúru a účinne znižujú rednutie a vypadávanie vlasov. Ľahučké penové zloženie nezaťažuje vlasy, naopak, obsiahnutý mätový olej príjemne vlasy a vlasovú pokožku osviežuje a zanecháva vo vlasoch svieži a ľahký pocit. Pena je vhodná pre ženy aj mužov.

Na dosiahnutie maximálneho účinku masky je potrebné používať v kombinácii s ďalšími produktmi radu Nioxin System 4.
Jedinečné vlastnosti:
  • Povzbudzuje vlasové korienky,
  • zaisťuje zdravý rast nových vlasov,
  • redukuje vypadávanie vlasov,
  • posilňuje štruktúru vlasového vlákna,
  • dodáva vlasom hustotu a pevnosť,
  • vhodné pre jemné, silne rednúce vlasy.
Ako použiť Nioxin System 4 Scalp & Hair Treatment 100 ml?
Bezoplachovú penu Nioxin System 2 Scalp & Hair Leave-In Treatment naneste po použití šampónu a kondicionéru do uterákom vysušených vlasov a na vlasovú pokožku, jemne vmasírujte a potom už z vlasov neoplachujte.
Zloženie Nioxin System 4 Scalp & Hair Treatment 100 ml
Water, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, PEG-12 Dimethicone, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Acetamide MEA, Isopropyl C12-15-Pareth-9 Carboxylate, Methylparaben, Tetrasodium EDTA, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Propylparaben, Panthenol, Methyl Nicotinate, Fragrance, Polysorbate 80, Polysorbate 60, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Menthol, Mentha Arvensis Leaf Oil, PEG-23M, Methylisothiazolinone, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cystine Bis-PG-Propyl Silanetriol, Lecithin, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Biotin/Folic Acid/Cyanocobalamin/Niacinamide/Pantothenic Acid/Pyridoxine/Riboflavin/Thiamine/Yeast Polypeptides, Yeast Extract, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, Saccharomyces/Zinc Ferment.

Americká značka Nioxin bola založená roku 1987 za účelom zaoberajúce sa alopéciou a problematikou jej liečby. Produkty Nioxin sú rozčlenené do niekoľkých radov podľa miery rednutie vlasov. Kozmetika Nioxin získala ocenenie v súťaži Stylist Choice Award a na jej účinky prisahá celá rada celebrít aj profesionálnych kaderníkov.