Prečo práve Refectocil Brow Lamination Kit?
Brow Lifting čiže laminácia obočia je účinná a rýchla metóda úpravy obočia. Celý proces spočíva v aplikácii prípravkov na jednotlivé chĺpky, ktoré sa krútia a obočie kvôli tomu pôsobia neupravene. Laminácia narovná, zvýrazní, vyplní a zafixuje chĺpky a dodá skvelý výsledok v úprave obočia.

Súprava na lamináciu obočia RefectoCil Brow Lamination Kit upraví a zvýrazní chĺpky v obočí za pouhých 10 minút. Umožňuje tvarovať a fixovať obočie do požadovaného tvaru a vytvára plnší vzhľad.

Súprava obsahuje:

2x Refectocil trvalú na obočie Lash & Brow Perm 3,5 ml 2x Refectocil neutralizer 3,5 ml 2x Refectocil aplikačný štetec 2x Refectocil plastové misky 1x Refectocil vyživujúce gélové podložky pod oči
Ako použiť Refectocil Brow Lamination Kit?
Odlíčte oči a očné okolie pomocou micelárneho odličovača očí a mastnotu odstráňte soľným roztokom. Pred aplikáciou musí byť pokožka čistá a suchá. Pomocou gumovej kefky obočie prečešte a dodajte mu požadovaný tvar. Naneste Lash & Brow Perm na celé obočie, nechajte pôsobiť 6 minút. Odstráňte Lash & Brow Perm suchým vatovým tampónom. Štečkom naneste neutralizér a nechajte pôsobiť 4 minúty. Pomocou vlhkého vatového tampónu odstráňte z obočia neutralizér a dôkladne soľným roztokom odstráňte zvyšky. Potom obočie nafarbite zvolenou farbou. Doba pôsobenia farby je po laminácii obočia iba 3 minúty.
Produkty Refectocil sú vyrábané v rodinnom podniku Gschwentner Haarkosmetik. Táto spoločnosť bola založená vo Viedni roku 1930 Josefom a Angelou Gschwentnerovými, ktorí sa už od začiatku sústredili na výrobu kvalitnej kozmetiky na farbenie mihalníc a obočia. Perfektná a profesionálna starostlivosť o obočie a mihalnice - to sú produkty značky Refectocil. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách Gschwentner Haarkosmetik a ďalej sú spracované, balené a expedované vlastnou výrobnou linkou, a to všetko v tej najlepšej kvalite. Táto značka sa predáva už vo viac ako 50 krajinách sveta už vyše 60 rokov. Medzi najoblúbenejšie produkt tejto značky patrí farba na mihalnice a obočie, ktorá je obľúbená nielen na domáce použitie, ale aj radom profesionálov v kozmetických salónoch. Výhodou je jednoduchá a spoľahlivá aplikácia, rýchle pôsobenie, vynikajúci výsledok a hneď niekoľko farebných odtieňov, z ktorých môžete vyberať.