Prečo práve Refectocil Lash & Brow Styling Mini Kit?
Túžite po dokonalom obočí a mihalnciach? Profesionálna značka Refectocil prichádza s novou sadou pre začiatočníkov, pre vytvorenie krásneho obočia a mihalnice. Sada je vyrobená v menšom cestovnom balení, ktoré môžete mať kedykoľvek so sebou. Nafarbené mihalnice a obočie vydržia až 6 týždňov.

Súprava obsahuje:

3x RefectoCil farby na obočie a mihlnice (modročierna 15 ml, hnedá 15 ml, grafitová 15ml)
1x Refectocil Oxidant 3% Liquid 100 ml
1x RefectoCil silikónové vankúšiky
2x Refectocil mini mištičky
3x Refectocil aplikačné tyčinky
Ako použiť Refectocil Lash & Brow Styling Mini Kit?
Odstráňte make-up z očí a očného okolia. Pred aplikáciou farieb musí byť obočie a mihlnice suché.
Pripravte si tampóny alebo ochranné papieriky a priložte ich čo najtesnejšie pod mihalnice, aby nedošla farba do kontaktu s pokožkou.
Pripravte si v mištičke farbu (2 cm farby s 10 kvapkami oxidantu) a miešajte pokiaľ nevznikne pastovitá konzistencia pripravenej farby.
Farbu aplikujte na mihalnice a obočie aplikačnou tyčinkou a nechajte pôsobiť 5-10 minút.
Prebytočnú farbu zotrite vatovým tampónom.
Pri čistení mihalnice najprv opatrne odoberte priložené tampóny alebo papieriky a suchým vatovým tampónom z mihalníc odstráňte prebytočnú farbu. Potom z mihalníc vodou a tampónom opatrne zotrite zvyšnú farbu. Nikdy pri tomto kroku nesmie klientka oči otvárať!
Produkty Refectocil sú vyrábané v rodinnom podniku Gschwentner Haarkosmetik. Táto spoločnosť bola založená vo Viedni roku 1930 Josefom a Angelou Gschwentnerovými, ktorí sa už od začiatku sústredili na výrobu kvalitnej kozmetiky na farbenie mihalníc a obočia. Perfektná a profesionálna starostlivosť o obočie a mihalnice - to sú produkty značky Refectocil. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách Gschwentner Haarkosmetik a ďalej sú spracované, balené a expedované vlastnou výrobnou linkou, a to všetko v tej najlepšej kvalite. Táto značka sa predáva už vo viac ako 50 krajinách sveta už vyše 60 rokov. Medzi najoblúbenejšie produkt tejto značky patrí farba na mihalnice a obočie, ktorá je obľúbená nielen na domáce použitie, ale aj radom profesionálov v kozmetických salónoch. Výhodou je jednoduchá a spoľahlivá aplikácia, rýchle pôsobenie, vynikajúci výsledok a hneď niekoľko farebných odtieňov, z ktorých môžete vyberať.