Prečo práve Refectocil Brushanizer?
Skvelá pomôcka pre všetkých profesionálov v oblasti starostlivosti o mihalnice a obočie. Brushanizer je praktický odkladací stojan na nástroje na starostlivosť o mihalnice a obočie. Vďaka tomuto praktickému odkladaciemu systému bude vaša práca čistá a už nebude dochádzať k znečisteniu a zalepeniu pracovnej plochy. Hodí sa pre krátke aj dlhé nástroje a štetce na starostlivosť o mihalnice a obočie. Vyrobený z tvrdého plastu.

Brushanizer sa ľahko čistí a udržuje, je veľmi stabilný. Plní aj rolu dekoratívneho prvku a zaujímavé súčasti každého salónu pre styling obočia a mihalnice.
Ako použiť Refectocil Brushanizer?
Slúži na odkladanie nástrojov a štetcov pri stylingu obočia a mihalnice. Brushanizér pri znečistení opláchnite vlažnou vodou a nechajte uschnúť.
Produkty Refectocil sú vyrábané v rodinnom podniku Gschwentner Haarkosmetik. Táto spoločnosť bola založená vo Viedni roku 1930 Josefom a Angelou Gschwentnerovými, ktorí sa už od začiatku sústredili na výrobu kvalitnej kozmetiky na farbenie mihalníc a obočia. Perfektná a profesionálna starostlivosť o obočie a mihalnice - to sú produkty značky Refectocil. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách Gschwentner Haarkosmetik a ďalej sú spracované, balené a expedované vlastnou výrobnou linkou, a to všetko v tej najlepšej kvalite. Táto značka sa predáva už vo viac ako 50 krajinách sveta už vyše 60 rokov. Medzi najoblúbenejšie produkt tejto značky patrí farba na mihalnice a obočie, ktorá je obľúbená nielen na domáce použitie, ale aj radom profesionálov v kozmetických salónoch. Výhodou je jednoduchá a spoľahlivá aplikácia, rýchle pôsobenie, vynikajúci výsledok a hneď niekoľko farebných odtieňov, z ktorých môžete vyberať.