Prečo práve Refectocil Brow Mapper Brow Pencil?
Aby malo obočie ten správny tvar a dokonalý vzhľad, je za potreby mať na to tie správne kozmetické pomôcky.

Značka Refectocil ponúka bielu kajalovú ceruzku na obočie Refectocil Brow Mapper Brow Pencil, ktorá pomôže s individuálnym vykreslením každého tvaru obočia. Pomôže vykresliť pred farbením správny tvar alebo ju možno použiť na prvý krok stylingu obočia. Ceruzka je vodeodolná, zaisťuje intenzívnu farebnosť a je obohatená o vitamín E, ktorý sa stará o obočie.
Jedinečné vlastnosti:
  • Dokonale vykresľuje obočie,
  • kontúruje obočie pre optimálny tvar,
  • vodeodolné zloženie,
  • možno použiť aj ako bielu ceruzku,
  • má dlhotrvajúce držanie až 8 hodín,
  • dodáva intenzívnu farebnosť,
  • vhodná pre všetky typy pleti.
Ako použiť Refectocil Brow Mapper Brow Pencil?
S ceruzkou vykreslite požadovaný tvar obočia a pokračujte v ďalšom stylingu obočia. Ceruzku tiež môžete použiť aj na oči.
Zloženie Refectocil Brow Mapper Brow Pencil
CI 77891, C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Talc, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate.
Produkty Refectocil sú vyrábané v rodinnom podniku Gschwentner Haarkosmetik. Táto spoločnosť bola založená vo Viedni roku 1930 Josefom a Angelou Gschwentnerovými, ktorí sa už od začiatku sústredili na výrobu kvalitnej kozmetiky na farbenie mihalníc a obočia. Perfektná a profesionálna starostlivosť o obočie a mihalnice - to sú produkty značky Refectocil. Všetky produkty sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách Gschwentner Haarkosmetik a ďalej sú spracované, balené a expedované vlastnou výrobnou linkou, a to všetko v tej najlepšej kvalite. Táto značka sa predáva už vo viac ako 50 krajinách sveta už vyše 60 rokov. Medzi najoblúbenejšie produkt tejto značky patrí farba na mihalnice a obočie, ktorá je obľúbená nielen na domáce použitie, ale aj radom profesionálov v kozmetických salónoch. Výhodou je jednoduchá a spoľahlivá aplikácia, rýchle pôsobenie, vynikajúci výsledok a hneď niekoľko farebných odtieňov, z ktorých môžete vyberať.