Prečo práve Revlon Professional Re/Start Color 1 Minute Protective Color Mist 200 ml?

Revlon Professional Re/Start Color 1 Minute Protective Color Mist je rýchlo a ľahko použiteľný sprej, ktorý chráni farbu vlasov pred vyblednutím. Jeho špeciálne zloženie s arganovým olejom a vitamínom E zanecháva vlasy lesklé a hebké. Sprej sa aplikuje na suché vlasy a pôsobí iba minútu, čo umožňuje rýchle a jednoduché použitie aj v prípade zaneprázdnených dní.

Jedinečné vlastnosti:

  • Chráni farbu vlasov pred vyblednutím a stratou intenzity,
  • rýchla a jednoduchá aplikácia,
  • poskytuje vlasom lesk a hebkosť,
  • nezaťažuje vlasy a nezanecháva žiadne zvyšky,
  • zlepšuje zdravie vlasov

Ako použiť Revlon Professional Re/Start Color 1 Minute Protective Color Mist 200 ml?

Aplikujte na suché vlasy. Držte fľaštičku 10 až 15 cm od vlasov a nastriekajte na celú dĺžku vlasov. Po aplikácii vlasy prečešte a nechajte prirodzene uschnúť.

Zloženie Revlon Professional Re/Start Color 1 Minute Protective Color Mist 200 ml

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Dimethicone, Phenyl Trimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, PEG-12 Dimethicone, Parfum (Fragrance), Argania Spinosa Kernel Oil, Citric Acid, Glycerin, Phenoxyethanol, Polyquaternium-16, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tocopherol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Linalool.

Revlon Professional je španielska značka so sídlom v Barcelone, ktorá pre výrobu svojich profesionálnych produktov využíva tie najmodernejšie technológie. Už od roku 1930 Revlon budí pozornosť na poli starostlivosti o krásu odvážnymi farbami, extravagantným stylingom a v neposlednom rade populárnymi vlasovými prípravkami. Revlon, ako jedna z popredných značiek pre starostlivosť o vlasy, ponúka širokú škálu ošetrujúcich prípravkov, farieb i šampónov, vďaka ktorým môže každý docieliť krásnych vlasov a jedinečného účesu. Ich profesionálne vlasové prípravky sú vytvorené z bohatých aktívnych látok k hydratácii, vyživovaní a oprave vašich poškodených vlasov. Nehovoriac o bohatstve sviežich tónov farieb, vďaka ktorým budú vlasy vašich klientov vyzerať sýtejšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým! Od ikonického radu Uniq One ??Treatment po Nutri Color Creme Revlon má Revlon produkt pre každý typ vlasov. Výrobky Revlon Professional ctia vysokú kvalitú a dostupné ceny. A dnes sa používajú v tých najlepších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.