Prečo práve Revlon Professional Re/Start Color Protective Micellar Shampoo 1000 ml?

Revlon Professional Re/Štart Color Protective Micellar Shampoo je šetrný šampón, ktorý pomáha chrániť farbu vlasov a poskytuje im hĺbkovú hydratáciu. Micelárna technológia pomáha odstraňovať nečistoty a zvyšky stylingových produktov bez toho, aby vlasy vysušovala alebo poškodzovala. Šampón obsahuje špeciálne zložky, ktoré pomáhajú udržiavať farbu vlasov sýtu a chráni vlasy pred väčšinou vonkajších faktorov, ako sú UV lúče a znečistenie.

Jedinečné vlastnosti:

  • Pomáha udržiavať intenzitu farby,
  • dodáva vlasom intenzívnu hydratáciu,
  • uľahčuje rozčesávanie vlasov,
  • chráni vlasy pred škodlivými účinkami UV lúčov a znečistením,
  • odstraňuje nečistoty a zvyšky stylingových produktov,
  • nezaťažuje vlasy.

Ako použiť Revlon Professional Re/Štart Color Protective Micellar Shampoo 1000 ml?

Vlasy dôkladne navlhčite teplou vodou. Naneste malé množstvo šampónu na vlasy a jemne masírujte po dobu 1-2 minút. Potom dôkladne opláchnite vlasy čistou vodou. Na dosiahnutie najlepších výsledkov použite v kombinácii s kondicionérom z radu Re/Start.

Zloženie Revlon Professional Re/Start Color Protective Micellar Shampoo 1000 ml

Aqua ((Water) Eau), Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Polyquaternium-10, Citric Acid, Panthenol, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Glycerin, Sodium Benzoate, CI 60730 (Ext. Violet 2).

Revlon Professional je španielska značka so sídlom v Barcelone, ktorá pre výrobu svojich profesionálnych produktov využíva tie najmodernejšie technológie. Už od roku 1930 Revlon budí pozornosť na poli starostlivosti o krásu odvážnymi farbami, extravagantným stylingom a v neposlednom rade populárnymi vlasovými prípravkami. Revlon, ako jedna z popredných značiek pre starostlivosť o vlasy, ponúka širokú škálu ošetrujúcich prípravkov, farieb i šampónov, vďaka ktorým môže každý docieliť krásnych vlasov a jedinečného účesu. Ich profesionálne vlasové prípravky sú vytvorené z bohatých aktívnych látok k hydratácii, vyživovaní a oprave vašich poškodených vlasov. Nehovoriac o bohatstve sviežich tónov farieb, vďaka ktorým budú vlasy vašich klientov vyzerať sýtejšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým! Od ikonického radu Uniq One ??Treatment po Nutri Color Creme Revlon má Revlon produkt pre každý typ vlasov. Výrobky Revlon Professional ctia vysokú kvalitú a dostupné ceny. A dnes sa používajú v tých najlepších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.