Prečo práve Revlon Professional Re/Start Color Anti-Brassiness Purple Drops 50 ml?

Revlon Professional Re/Start Color Anti-Brassiness Purple Drops je špeciálne navrhnutý neutralizátor na odstránenie nežiaduceho žltého nádychu v blond vlasoch. Tieto kvapky je možné ľahko aplikovať pridaním do dlane a rozčešením do vlasov. Obsahujú Acid Violet 43 a hydrolyzované rastlinné proteíny na posilnenie a ochranu vlasov. Použitie pred stylingovými produktmi chránia vlasy pred žltnutím a zlepšujú ich farbu. Produkt je vhodný na domácu starostlivosť o vlasy aj na profesionálne použitie.

Jedinečné vlastnosti:

  • Eliminuje nežiaduce žltý nádych v blond vlasoch,
  • ľahko sa aplikuje,
  • posilňuje a chráni vlasy,
  • zlepšuje farbu vlasov,
  • zanecháva vlasy lesklé a hebké.

Ako použiť Revlon Professional Re/Start Color Anti-Brassiness Purple Drops 50 ml?

Pridajte niekoľko kvapiek Revlon Re/Start Color Anti-Brassiness Purple Drops do dlane a aplikujte na vlhké vlasy. Rozčešte a neoplachujte. Použite pred použitím fénu.

Zloženie Revlon Professional Re/Start Color Anti-Brassiness Purple Drops 50 ml

Aqua ((Water) Eau), Alcohol Denat., Propylene Glycol, Polysorbate 20, Panthenol, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Ethylhexylglycerin, Acid Violet 43, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol.

Revlon Professional je španielska značka so sídlom v Barcelone, ktorá pre výrobu svojich profesionálnych produktov využíva tie najmodernejšie technológie. Už od roku 1930 Revlon budí pozornosť na poli starostlivosti o krásu odvážnymi farbami, extravagantným stylingom a v neposlednom rade populárnymi vlasovými prípravkami. Revlon, ako jedna z popredných značiek pre starostlivosť o vlasy, ponúka širokú škálu ošetrujúcich prípravkov, farieb i šampónov, vďaka ktorým môže každý docieliť krásnych vlasov a jedinečného účesu. Ich profesionálne vlasové prípravky sú vytvorené z bohatých aktívnych látok k hydratácii, vyživovaní a oprave vašich poškodených vlasov. Nehovoriac o bohatstve sviežich tónov farieb, vďaka ktorým budú vlasy vašich klientov vyzerať sýtejšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým! Od ikonického radu Uniq One ??Treatment po Nutri Color Creme Revlon má Revlon produkt pre každý typ vlasov. Výrobky Revlon Professional ctia vysokú kvalitú a dostupné ceny. A dnes sa používajú v tých najlepších salónoch vo viac ako 100 krajinách sveta.