Prečo práve Schwarzkopf Professional Bond Enforcing Color Remover 10x30 g?

Rýchle, jednoduché a efektívne odstránenie starej farby. Profesionálne kadernícky produkt Schwarzkopf Bond Enforcing Color Remover pomôže zabezpečiť rýchle odstránenie zvyškov staršieho farbenia. Schwarzkopf Bond Enforcing Color Remover zbaví vlasy nepatričných pigmentov a pripraví ich na nové farbenie. Prípravok má krémovú konzistenciu a dokonale odstraňuje všetky stopy po predchádzajúcom farbení. Vytvára na vlasoch rovnomerný svetlejší základ a zjemňuje nechcené tóny.Odstránenie farby je veľmi šetrné vďaka integrovanej technológii FibreBlond, ktorá ochraňuje a spevňuje vlasové vlákno a pripraví ho na nové farbenie. Výsledným efektom po aplikácii Schwarzkopf Bond Enforcing Color Remover je rovnomerné odstránenie starej farby. Vlasy zanecháva na dotyk zamatovo hebké bez akéhokoľvek poškodenia.Obsah balenia obsahuje 5x sáčok A (30g) + 5x sáčok B (30g).Vlastnosti:
  • Rýchle odstránenie starej farby

  • zbaví vlasy nepatričných pigmentov,

  • odstraňuje všetky stopy po predchádzajúcom farbení

  • zosvetľuje až o 3 úrovne

  • veľmi šetrný k vlasom

  • chráni vlasové vlákno pred poškodením

  • dodáva zamatovú hebkosť

  • len pre profesionálne použitieTechnológia:FibreBond Technology - spája väzby vnútri vlasového vlákna, posilňuje ho a chráni.Použitie:Jemné zosvetlenie - časť A + časť B zmiešajte s 60 ml vyvíjača Igora Vibrance Activator Lotion 1,9%, ktorý vlasy zosvetlí vlasy až o 2 úrovne.Výrazné zosvetlenie - časť A + časť B zmiešajte s 60 ml vyvíjača Igora Royal Oil Activator 3%, ktorý vlasy zosvetlí až o 3 úrovne.Aplikácia:Zmiešanú zmes aplikujte rovnomerne pomocou hrebeňa na suché vlasy. Nechajte pôsobiť 20 minút a potom z vlasov dôkladne opláchnite. Vysušte vlasy uterákom a aplikujte intenzívnu kúru Fibreplex No.2, ktorá chráni vlasy pred poškodením a minimalizuje lámanie končekov až o 94%. Následne nechajte pôsobiť vo vlasoch 10 minút a potom dôkladne opláchnite. Teraz môžete začať s aplikáciou vašej novej farby.Upozornenie:Keď zmývate z vlasov Schwarzkopf Bond Enforcing Color Remover neaplikujte šampón. Vlasy zmyte len vlažnou vodou, aby sa zachovala prirodzená bariéra a vlasy a pokožka boli chránené počas ďalšieho farbenia.


Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.