Prečo práve Schwarzkopf Professional Skin Protect Barrier Cream 100 ml?
Zafarbená pokožka hlavy dokáže pokaziť výsledný dojem a radosť z novej farby. Krém s ľahkou textúrou Schwarzkopf Professional Skin Protect Barrier Creamúčinne ochráni líniu vlasov počas farbenia. Zabraňuje prenikaniu farby do pokožky a jej podráždeniu.
Jedinečné vlastnosti:
  • Ochrana pokožky pred farbením,
  • krém s ľahkou textúrou,
  • zabraňuje prenikaniu farby do pokožky,
  • predchádza podrráždeniu,
  • hydratuje a vyhladzuje pokožku.
Ako použiť Schwarzkopf Professional Skin Protect Barrier Cream 100 ml?
Naneste krém na vlasovú líniu pred farbením vlasov. Neoplachujte.
Zloženie Schwarzkopf Professional Skin Protect Barrier Cream 100 ml
Aqua (Water) – Glycerin - PEG-40 Hydrogenated Castor Oil - Caprylic/Capric Triglyceride - Propylene Glycol - Ricinus Communis (Castor) Seed Oil – Betaine - Tocopheryl Acetate – Panthenol - Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax – Carbomer -Parfum (Fragrance) – Phenoxyethanol - Hydrogenated Castor Oil - Sodium Methylparaben - Citric Acid - Benzyl Salicylate – Linalool - Benzyl Alcohol - Ethyl Benzoate
Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.