Prečo práve Schwarzkopf Professional Hair Primer Porosity Equalizer 250 ml?

Jedinečná starostlivosť pred farbením zaistí jednotný farebný výsledok pre krásu vašich vlasov. Vyrovnáva pórovitosť a štrukturálne rozdiely vo vlasovom vlákne. Pripravuje vlas na farbenie a napomáha neutralizovať kovové ióny a nečistoty. Aplikácia farby bude oveľa jednoduchšia a farebný výsledok rovnomerný a žiarivý.

Jedinečné vlastnosti:
  • Starostlivosť pred farbením vlasov,
  • vyrovnáva poréznosť a štrukturálne rozdiely vo vlasoch,
  • pripravuje vlas na farbenie,
  • pomáha neutralizovať kovové ióny a nečistoty,
  • pre ľahšiu aplikáciu farby,
  • pre zdravšie žiarivejšie vlasy.
Odporúčame
Ako použiť Schwarzkopf Professional Hair Primer Porosity Equalizer 250 ml?
Pred použitím prípravok pretrepte. Nastriekajte do pórovitých častí vlasov pred farbením, predovšetkým do stredných dĺžok a končekov. Nechajte voľne uschnúť alebo môžete použiť fén.
Zloženie Schwarzkopf Professional Hair Primer Porosity Equalizer 250 ml
Aqua (Water, Eau), Alcohol denat., Propylene Glycol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Etidronic Acid, Hydrolyzed Keratin,Panthenol, Arginine, Lactic Acid,Parfum (Fragrance), Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Isopropyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Ethyl Benzoate
Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.