Prečo práve Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Biotic Base 1000 ml

Mikrobióm pokožky hlavy zohráva kľúčovú úlohu v jej zdraví. Mikrobiom je súhrn všetkých mikroorganizmov, vrátane baktérií, vírusov a húb, ktoré obývajú pokožku hlavy a zvyšok ľudského tela. Keď sú mikrobiomy vo vyváženom stave, koža aj pokožka hlavy sú zdravé. Pokiaľ je prostredie pokožky nevyvážené, môže dôjsť k premnoženiu niektorých mikroorganizmov, ktorí môžu spôsobiť lupiny, svrbenie, suchosť alebo vypadávanie vlasov. Rad produktov Scalp Clinix pre špecifické potreby vlasov pomáha zachovať mikróbiom pokožky vyvážený a pokožku hlavy zdravú. Biotic Technology Formula podporuje mikrocirkuláciu krvi pokožky, posilňuje vlasový folikul a pomáha podporovať rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy.

Základná báza Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Biotic Base pomáha vyrovnávať mikróbiom pokožky hlavy. Pokožku upokojuje a hydratuje. Je to základná báza, ktorá sa zmieša s boosterom pre konkrétny problém pokožky hlavy – lupiny, mastnotu a vypadávanie vlasov.

Jedinečné vlastnosti:
  • Základná biotická báza na problematickú pokožku hlavy,
  • pomáha vyrovnávať mikróbiom pokožkym,
  • upokojuje a hydratuje pokožku,
  • mieša sa s boostermi – proti lupinám,
  • padaniu vlasov, mastnej pokožke,
  • jednoduchá aplikácia.
Ako použiť Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Biotic Base 1000 ml?

25 g základnej bázy Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Biotic Base zmiešame s 5 g Scalp Clinix Booster. Vmasírujeme do pokožky a necháme pôsobiť 10 minút. Potom dôkladne opláchneme. Produkt je určený na ošetrenie v kaderníckych salónoch.

Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.