Prečo práve Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Soothing Booster 45 ml?

Mikrobióm pokožky hlavy zohráva kľúčovú úlohu v jej zdraví. Mikrobiom je súhrn všetkých mikroorganizmov, vrátane baktérií, vírusov a húb, ktoré obývajú pokožku hlavy a zvyšok ľudského tela. Keď sú mikrobiomy vo vyváženom stave, koža aj pokožka hlavy sú zdravé. Pokiaľ je prostredie pokožky nevyvážené, môže dôjsť k premnoženiu niektorých mikroorganizmov, ktorí môžu spôsobiť lupiny, svrbenie, suchosť alebo vypadávanie vlasov. Rad produktov Scalp Clinix pre špecifické potreby vlasov pomáha zachovať mikróbiom pokožky vyvážený a pokožku hlavy zdravú. Biotic Technology Formula podporuje mikrocirkuláciu krvi pokožky, posilňuje vlasový folikul a pomáha podporovať rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy.

Upokojujúci booster Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Soothing Booster po zmiešaní so základnou bázou upokojuje a hydratuje suchú a citlivú pokožku hlavy. Allantoín urýchľuje proces tvorby buniek a bunkovú regeneráciu. Extrakt z nevädze má protizápalový a antibakteriálny účinok. Extrakt z hamamelu má protizápalový, sťahujúci a upokojujúci účinok.

Jedinečné vlastnosti:
  • Upokojuje suchú a citlivú pokožku hlavy,
  • hydratuje pokožku,
  • má protizápalový účinok,
  • jednoduchá aplikácia,
  • príjemný na pokožke.
Ako použiť Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Soothing Booster 45 ml?
Zmiešajte 5 g boostera s 25 g základnej bázy Scalp Clinix Biotic Base. Naneste po častiach na vlasovú pokožku. Nechajte pôsobiť 10 minút. Dôkladne opláchnite.
Zloženie Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Soothing Booster 45 ml
Aqua (Water, Eau), Parfum (Fragrance),Caprylyl Glycol, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Aminomethyl Propanol, Decylene Glycol, Bisabolol,Glycerin,Citric Acid, Propylene Glycol, Molasses, Centella Asiatica Leaf Extract, Oryza Sativa (Rice) Lees Extract, Sodium Benzoate, Centaurea Cyanus Flower Extract, Potassium Sorbate, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.