Prečo práve Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Oil Control Booster 45 ml

Mikrobióm pokožky hlavy zohráva kľúčovú úlohu v jej zdraví. Mikrobiom je súhrn všetkých mikroorganizmov, vrátane baktérií, vírusov a húb, ktoré obývajú pokožku hlavy a zvyšok ľudského tela. Keď sú mikrobiomy vo vyváženom stave, koža aj pokožka hlavy sú zdravé. Pokiaľ je prostredie pokožky nevyvážené, môže dôjsť k premnoženiu niektorých mikroorganizmov, ktorí môžu spôsobiť lupiny, svrbenie, suchosť alebo vypadávanie vlasov. Rad produktov Scalp Clinix pre špecifické potreby vlasov pomáha zachovať mikróbiom pokožky vyvážený a pokožku hlavy zdravú. Biotic Technology Formula podporuje mikrocirkuláciu krvi pokožky, posilňuje vlasový folikul a pomáha podporovať rovnováhu mikrobiomu pokožky hlavy.

Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Oil Control Booster osviežuje, hydratuje a upokojuje mastnú vlasovú pokožku. Výťažok z rozmarínu je známy pre svoje antioxidačné vlastnosti a pomáha liečiť mastnú pokožku. Mentol poskytuje chladivý a osviežujúci pocit. Výťažok z listov eukalyptu má čistiace a chladivé vlastnosti.

Jedinečné vlastnosti:
  • Osviežuje pokožku hlavy,
  • pôsobí proti mastnote,,
  • má chladivé a čistiace účinky,
  • jednoduchá aplikácia,
  • príjemný na pokožke.
Ako použiť Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Oil Control Booster 45 ml
Zmiešajte 5 g boostera s 25 g základnej bázy Scalp Clinix Biotic Base. Naneste po častiach na vlasovú pokožku. Nechajte pôsobiť 10 minút. Dôkladne opláchnite.
Zloženie Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Microbiome Oil Control Booster 45 ml
Aqua (Water, Eau),Caprylyl Glycol,Parfum (Fragrance), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer,Ethylhexylglycerin,Aminomethyl Propanol,Decylene Glycol, Panthenol,Propylene Glycol, Linalool,Menthol,Glycerin, Citric Acid, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol,Molasses, Sorbitol,Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Oryza Sativa (Rice) Lees Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract
Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.