Prečo práve Schwarzkopf Professional Blondme Premium Care Developer 6% 1000 ml?

Blondme prémiový ošetrujúci developer je ideálnym doplnkom k Blondme farbiacemu systému. Nová jedinečná ošetrujúca receptúra posúva zosvetlenie a farbenie s odtieňmi Blondme na vyššiu úroveň. Prináša zdokonalenú starostlivosť, napomáha uchovávať prirodzenú rovnováhu vlhkosti vo vlasoch a zanecháva vlasy hebké na dotyk a plné žiarivého lesku. Jeho unikátne zloženie umožňuje dosiahnuť v salóne luxusné blond farby prémiovej kvality. Vhodný pre všetky typy vlasov.Sila vyvíjača:

2% 7 Vol. - Tónovanie pred-zosvetlených vlasov, zosvetlenie & tónovanie, jemné zosvetlenie.

6% 20 Vol. - Tradičné zosvetlenie, tónovanie prírodných svetlých blond vlasov (stupeň 8 alebo svetlejšie), zosvetlenie & tónovanie.

9% 30 Vol. - Maximálne zosvetlenie (nie pre aplikáciu ku korienkom), krytie bielych vlasov, zosvetlenie prírodných svetlých blond vlasov (stupeň 8 alebo svetlejšie), zosvetlenie & tónovanie.

12% 40 Vol. - Zosvetlenie na prírodnej báze 6 - 7, krytie bielych vlasov na prírodnej báze 6 - 7, zosvetlenie & tónovanie.Použitie: vyvíjač zmiešajte s prípravkami na farbenie, tónovanie a zosvetľovanie rady Schwarzkopf Professional Blondme v pomere 1 : 1.


Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.