Prečo práve Schwarzkopf Professional Blondme Premium Care Developer 9% 1000 ml?

Blondme prémiový ošetrujúci developer je ideálnym doplnkom k Blondme farbiacemu systému. Nová jedinečná ošetrujúca receptúra posúva zosvetlenie a farbenie s odtieňmi Blondme na vyššiu úroveň. Prináša zdokonalenú starostlivosť, napomáha uchovávať prirodzenú rovnováhu vlhkosti vo vlasoch a zanecháva vlasy hebké na dotyk a plné žiarivého lesku. Jeho unikátne zloženie umožňuje dosiahnuť v salóne luxusnú blond farby prémiovej kvality. Vhodné pre všetky typy vlasov.

  • 9% 30 Vol. - maximálne zosvetlenie (nie pre aplikáciu ku korienkom), krytie bielych vlasov, zosvetlenie prírodných svetlých blond vlasov (stupeň 8 alebo svetlejšie), zosvetlenie & tónovanie.

Tento produkt je určený iba na profesionálne použitie.

Jedinečné vlastnosti:
  • zaisťuje intenzívnu farbu po celej dĺžke vlasu
  • predlžuje trvanlivosť farby
  • stará o vlasy a vyhladzuje ich vlákna 
  • hydratuje a vyživuje vlasy
Ako použiť Schwarzkopf Professional Blondme Premium Developer 1000 ml?

Vyvíjač zmiešajte s prípravkami na farbenie, tónovanie a zosvetľovanie radu Schwarzkopf Professional Blondme v pomere 1:1.

Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.