Varianty produktu

Prečo práve Schwarzkopf Professional Blondme Blonde Lifting 60 ml?

Zosvetľovací krém s farbivom pre prírodné, tmavo plavé alebo svetlejšie farby vlasov. Tri už pripravené odtiene (l´adová, piesková, ocelovo modrá). Poskytuje až 5 stupňov pre zosvetlenie prírodných vlasov.

Ako použiť Schwarzkopf Professional Blondme Blonde Lifting 60 ml?

Naneste na suché vlasy bez predchádzajúceho šampónovania. Odporúčaná predvolená farba: Tmavo plavá 6-0 a svetlejšie. Je tiež určená na aplikáciu na vlasy biele z 30% až 100%. Prírodné vlasy zosvetľuje až o 4 stupne. U predvolenej farby tmavšej než 6-0 najskôr použite Blond Me Prémiový 9+ zosvetľujúci púder so zníženou prašnosťou a ako ďalší krok aplikujte Krém pre krytie bielych vlasov.

Miešanie: Miešajte Zosvetľujúci krém a Prémiový ošetrujúci Developer v pomere 1 : 1. Odporúčaná koncentrácia developera: 12% pre odtiene 6-0 a 7-0, 9% pre odtiene 8-0 a svetlejšie. Vždy riadne zmiešajte až dosiahnete jemnej krémovej konzistencie.

Aplikácia: Zmes aplikujte bezprostredne po zmiešaní. Použite dostatočné množstvo zmesi pre dosiahnutie perfektného krytia a požadovaného stupňa zosvetlenia.

Doba pôsobenia: 30-45 minút pri izbovej teplote. Dodatočné teplo nie je prípustné.

Vyplachovanie: Po uplynutí doby pôsobenia vlasy riadne prepláchnite. Použite šampón a kondicionér z rady BlondMe.

Vyvíjaciu emulziu - Developer, ktorý je potrebný na miešanie predávame zvlášť.

Profesionálna značka Schwarzkopf Professional ponúka špičkové produkty aj pre najnáročnejšie zákazníčky. Najlepšie technológie, špičkové laboratóriá, inovácie a nekonečná kreativita. To všetko je Schwarzkopf Professional. Ich rozsiahle portfólio zahŕňa mnohé najznámejších produkty v starostlivosti o vlasy a ich stylingu ako sú Silhouette, BC Bonacure a OSIS +! Značka Schwarzkopf Professional je jednotkou na svetovom trhu, je držiteľom 7 600 patentov a spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Srdce celej značky predstavujú farby na vlasy Schwarzkopf Professional a spolupráca so svetovými kaderníkmi v oblasti farbení vlasov z nej robí špecialistu, ktorý vo svete nemá konkurenciu.