Prečo práve Sebastian Seb Man The Protector Shaving Cream 150 ml?

Jemný krém na holenie Sebastian Professional Seb Man The Protector umožní ľahké oholenie a zaistí hladkú tvár bez podráždenia a začervenania.Krém má veľmi príjemnú korenistú vôňu po bergamotu a ružovom korení, ktorá zanechá vašu pleť prevoňanú a sviežu.Vlastnosti:
  • Zmäkčuje fúzy,

  • poskytuje presné a šetrné oholenie,

  • pokožku zjemňuje a chráni pred podráždením,

  • dodáva svieži pocit,

  • vhodný pre všetky typy pleti.Použitie:Krém naneste na tvár a krk a ohoľte fúzy. Následne opláchnite tvár vodou, osušte a použite upokojujúci balzam po holení Sebastian Seb Man The Gent After-Shave Balm z rovnakej série.


Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Sebastian Professional je považovaná za jednu z najpoužívanejších kozmetických značiek Hollywoodskych celebrít. Vznikla v šesťdesiatych rokoch v období najväčšieho experimentovania, divokého životného štýlu, kreativity a s tým spojeného nebojácneho stylingu. Rozvíjajúca sa značka Sebastian Professional čoskoro uchvátila kadernícke salóny po celom svete. A to všetko bolo spôsobené predovšetkým produkciou jedinečných a dokonalých výrobkov, ktoré naplnili priania každého zákazníka. Sebastian Professional ponúka salónne produkty vrátane šampónov a kondicionérov, gélov, leskov a farieb na vlasy.