Prečo práve Selective Professional Alpha Keratin Pre-Treatment Shampoo 500 ml?

Prípravný šampón pre špecifické ošetrenie Selective Professional Alpha Keratín 1 Pre-Treatment Shampoo hĺbkovo čistí vlasy a pokožku hlavy a odstraňuje z nich všetky nečistoty a zvyšky stylingových prípravkov. Produkt dôkladne pripravuje vlasy na nasledujúcu technickú službu a do hĺbky ich hydratuje a vyživuje. Zloženie je obohatené o aktívne látky Panthenolu, Fision Kera VEG18 a Chelačné činidlá, ktoré neutralizujú zvyšky minerálov a usadeniny chlóru a zabraňujú usadzovaniu vodného kameňa, kvôli ktorému sú vlasy tvrdé, drsné a matné.

Jedinečné vlastnosti:

  • Hĺbkovo čistí vlasy a pokožku hlavy,
  • pripravuje vlasy na technickú službu,
  • hydratuje a vyživuje vlasy,
  • neobsahuje SLES, soľ ani parabén,
  • pH 6,5 – 7,5.

Ako použiť Selective Professional Alpha Keratín 1 Pre-Treatment Shampoo 500 ml?

Šampón rovnomerne rozotrite po navlhčenej pokožke hlavy. Následne prípravok vmasírujte do vlasov a potom dôkladne opláchnite. Celý proces opakujte dvakrát po sebe a na záver vlasy dôkladne opláchnite. Potom pokračujte v ošetrení v rade keratín v závislosti na výsledku, ktorý chcete dosiahnuť.

Upozornenie:

  • Len na profesionálne použitie.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.