Prečo práve Selective Professional Alpha Keratin Anti-Humidity Spray 100 ml?

Obnovte výsledky keratínovej služby a dosiahnite hebké, lesklé a vyživené vlasy mrknutím oka. Rastlinný keratín v spreji Selective Professional Alpha Keratín Anti-Humidity Spray ponúka okamžitý účinok a je ideálnou voľbou pre obnovenie výsledkov keratínovej služby v nasledujúcich týždňoch ako pohotovostný prípravok. Produkt je obohatený o andirobový olej a rastlinný keratín, ekologickú alternatívu tradičného živočíšneho keratínu, ktorý hydratuje vlasy a zanecháva ich hodvábne hladké a lesklé.

Fision kera VEG18 – keratín rastlinného pôvodu, získaný z pšenice, sóje a ďalších čistých aminokyselín starostlivo vybraných tak, aby napodobňovali a kopírovali funkciu a vlastnosti keratínu prirodzene prítomného vo vlasoch.

Andirobový olej – bohatý na omega 6 a omega 9 mastné kyseliny, pôsobí zvláčňujúcim spôsobom na vlasové vlákno.

Vitamín E – zaručuje silný antioxidačný účinok.

Jedinečné vlastnosti:

  • Ideálne pre obnovenie výsledku keratínovej služby,
  • hydratuje vlasy,
  • silný antioxidačný účinok,
  • zanecháva vlasy hodvábne hladké a lesklé.

Ako použiť Selective Professional Alpha Keratín Anti-Humidity Spray 100 ml?

Pred použitím prípravok pretrepte. Následne produkt nastriekajte priamo na suché vlasy bez oplachovania. Ideálne aj na použitie pred narovnaním.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.