Prečo práve Selective Professional Aplha Keratin Spray Mask 150 ml?

Bezoplachová maska v spreji Selective Professional Aplha Keratín Spray Mask obsahuje rastlinný keratín, ktorý má na vlasy blahodárne účinky a je zodpovedný za silu a pružnosť vlasov. Táto maska v spreji reštrukturalizuje všetky typy vlasov, posilňuje ich a ozdravuje ich a zlepšuje ich štruktúru. Maska definuje kučeravé aj rovné vlasy a zanecháva ich lesklé a jemné.

Panthenol – hydratuje, vyživuje a ošetruje vlasy.

Moringa - chráni pred vonkajšími vplyvmi, zlepšuje štruktúru vlasov.

Fision Kera VEG18 – je keratín rastlinného pôvodu, získaný z pšenice, sóje a ďalších čistých aminokyselín starostlivo vybraných tak, aby napodobňovali a kopírovali funkciu a vlastnosti keratínu prirodzene prítomného vo vlasoch.

Jedinečné vlastnosti:

  • Reštrukturalizuje všetky typy vlasov,
  • posilňuje a ozdravuje vlasy,
  • definuje kučeravé aj rovné vlasy,
  • zanecháva vlasy lesklé a jemné,
  • zlepšuje štruktúru vlasov.

Ako použiť Selective Professional Aplha Keratín Spray Mask 150 ml?

V kaderníckom salóne: Po nanesení  keratínu nastriekajte masku na vlasy vo vzdialenosti približne 20 cm. Následne vlasy prečešte hrebeňom, aby ste zaistili dôkladné rozloženie produktu. Pokračujte požadovanou službou keratínu.

Doma: Masku nastriekajte na vlhké alebo suché vlasy vo vzdialenosti približne 20 cm. Vlasy rozčešte, aby ste uľahčili rozdelenie, neoplachujte a nevysušujte.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.