Šampón na mastnú pokožku hlavy Yellow Scalp Balance Shampoo jemne vlasy čistí a hydratuje a redukuje nadmernú mazovú aktivitu pokožky. Tento šampón navyše zanecháva vo vlasoch pocit sviežosti bez zaťaženia a podporuje rast a kvalitu vlasov. 100% zákazníkov potvrdilo, že vďaka tomuto šampónu výrazne znížilo frekvenciu umývania vlasov. Jeho zloženie je navyše obohatené o rambután, silice pri brezovom tehozeve, borievka, kofeín, výťažok z aloe vera a hydrolyzovaný pšeničný proteín.

Jedinečné vlastnosti:

  • Jemne vlasy čistí a hydratuje,
  • redukuje nadmernú mazovú aktivitu pokožky,
  • zanecháva vo vlasoch pocit sviežosti bez zaťaženia,
  • obohatený o antibakteriálne účinky.

Ako použiť Yellow Scalp Balance Shampoo 500 ml?

Šampón naneste na mokré vlasy, napeňte a 1-2 minúty krúživými pohybmi masírujte potom dôkladne opláchnite. Následne pokračujte v starostlivosti, ako ste zvyknutí.

Yellow Professional je súčasťou skupiny ALFAPARF MILANO, talianskej nadnárodnej spoločnosti v kozmetickom priemysle, ktorú založil Roberto Franchina. Značka Yellow Professional zostáva obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi kaderníkmi a zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitu a trendy v starostlivosti o svoje vlasy. Nachádza inšpiráciu v sile prírody a robí tak ich produkty kvalitné a dostupné pre každého.