Prečo práve Yellow Scalp Purity Shampoo 500 ml?

Zbavte sa nepríjemného pnutia a svrbenia pokožky a bojujte úspešne proti všetkým druhom lupín. Čistí šampón proti lupinám Yellow Scalp Purity Shampoo už po prvej aplikácii zanecháva vo vlasoch o 85% menej lupín a vyrovnáva a chráni vlasovú pokožku. Šampón dôkladne vlasy a pokožku hlavy čistí a podporuje rast a kvalitu vlasov. Jeho zloženie je obohatené o rambután, výťažok z čierneho korenia, výťažok z aloe vera a hydrolyzovaný pšeničný proteín.

Jedinečné vlastnosti:

  • Vyrovnáva a chráni vlasovú pokožku,
  • bojuje proti všetkým druhom lupín,
  • dôkladne vlasy a pokožku hlavy čistí,
  • poskytuje úľavu od svrbenia a pnutia pokožky.

Ako použiť Yellow Scalp Purity Shampoo 500 ml?

Šampón naneste na mokré vlasy, napeňte a 1-2 minúty krúživými pohybmi masírujte potom dôkladne opláchnite. Následne pokračujte v starostlivosti, ako ste zvyknutí.

Yellow Professional je súčasťou skupiny ALFAPARF MILANO, talianskej nadnárodnej spoločnosti v kozmetickom priemysle, ktorú založil Roberto Franchina. Značka Yellow Professional zostáva obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi kaderníkmi a zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitu a trendy v starostlivosti o svoje vlasy. Nachádza inšpiráciu v sile prírody a robí tak ich produkty kvalitné a dostupné pre každého.