Prečo práve Yellow Scalp Comfort Shampoo 500 ml?

Upokojujúci šampón pre citlivú pokožku hlavy Yellow Scalp Comfort Shampoo čistí a upokojuje podráždenú pokožku hlavy a eliminuje jej svrbenie a začervenanie. Tento upokojujúci šampón navracia prirodzenú rovnováhu pokožke hlavy a je posilnený o antibakteriálne účinky. Šampón je vhodný na každodenné použitie a jeho zloženie je navyše obohatené o rambutan, silice u ťahadla brezového, borievka, hroznový extrakt, výťažok z aloe vera a hydrolyzovaný pšeničný proteín.

Jedinečné vlastnosti:

  • Čistí a upokojuje podráždenú pokožku hlavy,
  • eliminuje svrbenie a začervenanie pokožky hlavy,
  • pokožke hlavy navracia prirodzenú rovnováhu,
  • obohatený o antibakteriálne účinky.

Ako použiť Yellow Scalp Comfort Shampoo 500 ml?

Šampón naneste na mokré vlasy, napeňte a 1-2 minúty krúživými pohybmi masírujte potom dôkladne opláchnite. Následne pokračujte v starostlivosti, ako ste zvyknutí.

Yellow Professional je súčasťou skupiny ALFAPARF MILANO, talianskej nadnárodnej spoločnosti v kozmetickom priemysle, ktorú založil Roberto Franchina. Značka Yellow Professional zostáva obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi kaderníkmi a zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitu a trendy v starostlivosti o svoje vlasy. Nachádza inšpiráciu v sile prírody a robí tak ich produkty kvalitné a dostupné pre každého.