Prečo práve Black Professional Nuage Hair Mist 50 ml?

Black Professional Line Nuage Hair Mist je osviežujúci parfumový sprej pre vlasy, ktorý dodá vašim vlasom príjemnú vôňu a zanechá ich svieži po celý deň. Jeho ľahká a jemná textúra sa ľahko nanáša na vlasy a rýchlo sa vstrebáva. Stačí použiť niekoľko rozprášení na suché alebo mierne vlhké vlasy a môžete si užiť vôňu a pocit sviežosti. Tento parfém je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú oživiť svoje vlasy a pridať im zároveň príjemnú vôňu.

Jedinečné vlastnosti:

  • Osviežuje vlasy,
  • dodáva vlasom príjemnú vôňu,
  • poskytuje vlasom vlhkosť a hydratáciu,
  • ľahká textúra, ktorá nezaťažuje,
  • ľahko a rovnomerne sa nanáša,
  • zanecháva vlasy svieže, jemné a voňavé po celý deň.

Ako použiť Black Professional Line Nuage Hair Mist 50 ml?

Použite parfém na suché alebo mierne vlhké vlasy. Držte fľaštičku vzdialenú približne 20 cm od vlasov a rozprašujte parfum rovnomerne po celej dĺžke. Môžete sa zamerať najmä na končeky vlasov a problematické oblasti. Pokiaľ potrebujete dodať vlasom objem alebo zmierniť elektrizáciu, aplikujte sprej na korene a jemne ho vmasírujte do vlasov. Neoplachujte. Pre lepšie rozprestretie prečešte vlasy kefou.

Taliansky výrobca vlasovej kozmetiky Black Professional Line je na trhu už od roku 1955 a filozofia tejto značky stojí na mottu "podporovať inovácie a predvídať vlasové trendy". Výsledkom sú profesionálne vlasové produkty s rýdzo talianskym srdcom vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Jedinečná kombinácia prírodných a overených aktívnych zložiek s tradíciou robí zo značky Black Professional Line favorita medzi profesionálnymi kaderníkmi a milovníkov krásnych zdravých vlasov po celom svete. Či už vyskúšate produkty pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicinéry a masky na vlasy, alebo stylingové prípravky, ako sú laky, gély a krémy, do produktov vlasovej kozmetiky Black Professional Line sa úplne zamilujete!