Prečo práve Invisibobble Sprunchie Duo Retro Dreamin Hue-Man Love?

Zažeňte nudu všedných dní kreatívnym a štýlovým účesom. Luxusné gumičky do vlasov Invisibobble Sprunchia Duo Retro Dreamin Hue-Man Love vo farbe dúhy a nostalgickej ružovej. Vlasy dobre zafixujú a dodajú účesu retro štýl. Vďaka modernej technológii a designu zaručujú vysoký komfort pri nosení. Extra jemný textilný materiál a špirálovitá gumička Invisibobble Original vo vnútri, nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky, neťahá vlasy, zabraňuje bolestiam hlavy a ľahko sa vyberie zo suchých aj mokrých vlasov bez ich strapatenia či lámania.

Štýlová gumička do vlasov Invisibobble Sprunchia Duo Retro Dreamin Hue-Man Love v elegantnom ružovom dizajne umožňuje tvorbu kreatívnych účesov podľa vašej nálady a zároveň zdôrazní každý outfit.

Jedinečné vlastnosti:
  • Štýlová gumička do vlasov inšpirovaná módnym trendom 80. rokov,
  • extra jemný materiál šetrný k vlasom,
  • klasická špirálovitá gumička Invisibobble Original vo vnútri,
  • nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky,
  • ľahko sa vyberie bez strapatenia,
  • pevne drží vlasy pohromade bez spôsobenia bolesti hlavy,
  • luxusný vlasový doplnok a vysoký komfort pri nosení,
  • balenie obsahuje 2 gumičky.
Ako použiť Invisibobble Sprunchia Duo Retro Dreamin Hue-Man Love?
Gumičku Invisibobble Sprunchie Duo Retro Dreamin Hue-Man Love používajte ako klasické gumičky do vlasov na vytvorenie copov, drdolov a iných účesov. Gumičku môžete ľubovoľne kombinovať s inými doplnkami do vlasov Invisibobble. Buďte kreatívni a vykúzlite krásny účes rýchlo a ľahko.
Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.