Prečo práve Invisibobble Sprunchie Retro Dreamin Paint No Mountain High?

Zažeňte nudu všedných dní kreatívnym a štýlovým účesom. Luxusná gumička do vlasov Invisibobble Sprunchia Retro Dreamin Paint No Mountain High dodáva účesu retro štýl a vďaka modernej technológii a designu zaručuje vysoký komfort pri nosení. Extra jemný textilný materiál a špirálovitá gumička Invisibobble Original vo vnútri, nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky, neťahá vlasy, zabraňuje bolestiam hlavy a ľahko sa vyberie zo suchých aj mokrých vlasov bez ich strapatenia či lámania. Štýlový zamatový povrch je šetrný k vlasom, umožňuje pohodlné nosenie a zároveň nadčasový dizajn podčiarkne váš vzhľad pre akúkoľvek udalosť.

Štýlová gumička do vlasov Invisibobble Sprunchia Retro Dreamin Paint No Mountain High v elegantnom ružovom dizajne umožňuje tvorbu kreatívnych účesov podľa vašej nálady a zároveň zdôrazní každý outfit.

Jedinečné vlastnosti:
  • Štýlová gumička do vlasov inšpirovaná módnym trendom 80. rokov,
  • extra jemný materiál šetrný k vlasom,
  • klasická špirálovitá gumička Invisibobble Original vo vnútri,
  • nezanecháva na vlasoch žiadne stopy a otlaky,
  • ľahko sa vyberie bez strapatenia,
  • pevne drží vlasy pohromade bez spôsobenia bolesti hlavy,
  • luxusný vlasový doplnok a vysoký komfort pri nosení,
  • nadčasový dizajn v elegantnej ružovej farbe.
Ako použiť Invisibobble Sprunchie Retro Dreamin Paint No Mountain High?
Gumičku Invisibobble Sprunchie Retro Dreamin Paint No Mountain High používajte ako klasické gumičky do vlasov na vytvorenie copov, drdolov a iných účesov. Gumičku môžete ľubovoľne kombinovať s inými doplnkami do vlasov Invisibobble. Buďte kreatívni a vykúzlite krásny účes rýchlo a ľahko.
Pokiaľ už vás nebavia neustále uzlíky, poškodené vlasy a bolestivé miesta, ktoré spôsobujú bežne používané vlasové gumičky, je čas pozdraviť rytiera vašich vlasov vo špirálovom brnení: Invisibobble! Jedinečný tvar týchto špirálových gumičiek, ktoré sú inšpirované telefónnou šnúrou, sa starajú o vaše vlasy, vlasy nelámu, sú pevné, minimalizujú poškodenie a pocit napätia. Sú tu preto, aby vás každý deň podporovali. Bez ohľadu na to, či chcete mať skákací vrkoč alebo pekne utiahnutý drdol. Sú k dispozícii v niekoľkých roztomilých farbách, od klasickej čiernej až po mätovo zelenú. Akonáhle ich vyskúšate, už sa nikdy nevrátite k starým vlasovým gumičkám.