Prečo práve Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 300 ml?

Pokročilé profesionálne ošetrenie, ktoré chráni a reštrukturalizuje vlasové vlákno počas farbenia, odfarbovania alebo vyrovnávania vlasov. Špeciálny komplex vysoko koncentrovaných rastlinných aminokyselín, preniká do hĺbky vlasov počas chemického procesu, a chráni ho pred nežiaducim poškodením.

Už po prvej aplikácii Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 sú vlasy viditeľne regenerované, sú výnimočne lesklé, silné a zamatovo hebké.

Doprajte vlasom tú najlepšiu možnú starostlivosť a ochranu počas chemických procesov a zachovajte ich prirodzenú krásu a silu.

Použitie Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 nemá žiadny vplyv na konečný farebný výsledok. Farbu ani jej intenzitu nijako nemení.

Jedinečné vlastnosti:

  • Chráni vlasy proti poškodeniu počas farbenia,
  • hĺbkovo vlasové vlákno reštrukturalizuje,
  • dodáva výnimočný žiarivý lesk a hebkosť,
  • vlasy pôsobia silným a zdravým dojmom,
  • nemení výslednú farbu na vlasoch,
  • určený pre farbené a chemicky ošetrené vlasy,
  • len na profesionálne použitie.

Ako použiť Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 300 ml?

Bežné farbenie vlasov:

Do plastovej misky (nie kovovej) aplikujte 40 g farby na vlasy Fanola Colouring Cream a pridajte k nej 60 g vyvíjača Fanola PERFUMED OXIDIZING Emulsion Cream. Zmes zamiešajte a následne do nej aplikujte 3,5 ml fixátoru Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 Restoring Treatment. Dobre premiešajte štetcom na farbenie. Namiešanú zmes aplikujte na vlasy a ďalej pokračujte v bežnom postupe farbenia vlasov.

Odfarbenie vlasov:

Do plastovej misky (nie kovovej) aplikujte 20 g práškového zosvetľovače Fanola Bleaching Powder a pridajte 40 g vyvíjača Fanola PERFUMED OXIDIZING Emulsion Cream. Zmes zamiešajte a následne do nej pridajte 2 x 3,5 ml fixátoru Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 Restoring Treatment. Dobre premiešajte štetcom na farbenie. Namiešanú zmes aplikujte na vlasy a ďalej pokračujte v bežnom postupe odfarbenia vlasov.

Narovnanie vlasov:

Vlasy umyte šampónom Fanola Botugen Botolife. V miske alebo aplikačnej fľaši zmiešajte 20 ml vody s 3,5 ml fixátoru Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 Restoring Treatment. Zmes dobre premiešajte a aplikujte na vlhké vlasy. Na vlasy následne naneste krém Fanola Liss Ker a ďalej pokračujte v bežnom postupe narovnania vlasov.

Zloženie Fanola Fiber Fix Bond Fixer N.1 300 ml

 Aqua (Water), Hydrolyzed Vegetable Protein Pg-Propyl Silanetriol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.