Prečo práve Fanola Fiber Fix Bond Leave In Sealing Conditioner N.6 195 ml?

Fanola Fiber Fix Bond Leave In Sealing Conditioner N.6 je kondicionér, ktorý je navrhnutý tak, aby uzavrel vlasové vlákno, zabraňoval lámaniu a posilňoval väzby vo vlasoch. Jednoduchá aplikácia pomocou praktickej pumpičky umožňuje ľahké a rovnomerné rozloženie produktu po celej dĺžke vlasov. Fanola Fiber Fix Bond Leave In Sealing Conditioner N.6 ponúka hydratáciu a výživu, zanecháva vlasy hladké, lesklé a ľahko ovládateľné. Tento kondicionér je vhodný na každodenné použitie a je obľúbený medzi profesionálmi i bežnými užívateľmi kvôli svojim účinným vlastnostiam a ochrane vlasov.

Jedinečné vlastnosti:

  • Ochrana vlasov,
  • uzatváranie vlasového vlákna,
  • jednoduchá aplikácia,
  • hydratácia a výživa,
  • vhodný na každodenné použitie.

Ako použiť Fanola Fiber Fix Bond Leave In Sealing Conditioner N.6 195 ml?

Aplikujte Fanola Fiber Fix Bond Leave In Sealing Conditioner N.6 na suché alebo uterákom osušené vlasy a neoplachujte

Zloženie Fanola Fiber Fix Bond Leave In Sealing Conditioner N.6 195 ml

Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Cetrimonium Chloride, Amodimethicone, Phenoxyetanol, Parfém (Fragrance), Polyquaternium-10, C11-15 Pareth-7, Ethylhexylglycerín, Cocodimonium Chloride, Cocodimonium Chloride Acetic Acid, Trideceth-10, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Disodium EDTA

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.