Prečo práve Fanola Fiber Fix Bond Mask N.5 350 ml?

Fanola Fiber Fix Bond Mask N.5 je vlasová maska vo veľkosti 350 ml, ktorá je určená na regeneráciu a posilnenie poškodených vlasov. Obsahuje špeciálne zložky, ktoré prenikajú hlboko do vlasových vlákien, obnovujú ich štruktúru a zvyšujú ich odolnosť. Táto maska je ideálna pre vlasy, ktoré boli chemicky ošetrené alebo sú extrémne poškodené tepelným štylovaním. Fanola Fiber Fix Bond Mask N.5 poskytuje intenzívnu hydratáciu a výživu, ktorá vlasy zanecháva mäkké, lesklé a ľahko ovládateľné. Profesionálna kvalita tejto masky a jej schopnosť obnoviť štruktúru vlasov ju robí obľúbenou voľbou medzi odborníkmi na starostlivosť o vlasy.

Jedinečné vlastnosti:

  • Hĺbková regenerácia vlasov:
  • posilnenie vlasov,
  • intenzívna hydratácia,
  • vhodná pre chemicky ošetrené vlasy,
  • profesionálna kvalita.

Ako použiť Fanola Fiber Fix Bond Mask N.5 350 ml?

Po umytí vlasov šampónom aplikujte Fanola Fiber Fix Bond Mask N.5 na vlhké vlasy, nechajte pôsobiť 5-10 minút a potom dôkladne opláchnite.

Zloženie Fanola Fiber Fix Bond Mask N.5 350 ml

Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Glycerín, Cocamide MEA, Behentrimonium chloride, Cetrimonium Chloride, Amodimethicone, Parfém (Fragrance), Isopropyl Alcohol, Polyquaternium-16, C11-15 Paret5-9, C11-15 Pareth-9, , Benzyl Alcohol, Propylén Glycol, Phenoxyetanol, Hydrolyzed Vegetable Proteín PG-Propyl Silanetriol, Acetic Acid, Caprylyl Glycol, Decylene Glycol, Metylchloroizothiazolinone Methylizothiazolinone, Magnesium Chlor

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.